Warto wiedzieć więcej - Prawo cywilne i prawo karne w praktyce

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Najlepszy Hosting 
Autor Wiadomość
Specjalista

Post Najlepszy Hosting opublikuj na facebooku
Witam,

Wiele osób w tym ja szuka wiadomości na temat odpowiedniego hostingu. Nie znam się za bardzo na hostingach i proszę o pomoc. :)

Mam jedną stronkę, łatwą, małą, trochę podstron z treścią i nie wymagającą czegoś wielkiego. Umieściłem ją na darmowym hostingu cba.pl. Jest według mnie łatwy i nie miałem z nim problemów. Denerwują mnie jednak bardzo ich te reklamy na stronie. Chcę umieścić już drugą stronę, podobną też na czymś darmowym, ale bez reklam. Czy możecie mi polecić jakieś dobre darmowe hostingi?

Do tego planuję niedługo wystartować jeszcze z czymś większym, zakładając że będzie tę stronę odwiedzać do 3000 osób dziennie (dłuższa perspektywa, marzyć można :D ) w tym system zarządzania treścią, strona raczej zatomatyzowana itp. dużo będzie dodawanych zdjęć, gdyż to portal ogłoszeniowy. Jaki juz płatny serwer ( w miare tani ) wystarczy na taką stronę? A może na wszystko razem jakaś wspólna alternatywa?

Pzdr,

wtorek, 31 sierpnia 2010, 11:08
Manager
Awatar użytkownika

Post Re: Najlepszy Hosting opublikuj na facebooku
ttsebas pisze:
darmowym, ale bez reklam.

:lol: :lol: :lol:

wtorek, 31 sierpnia 2010, 17:25
Specjalista

:D 13Homer rozumiem Cię bez słów- czyli nie ma takich. Ok, to jakie są dobre i przystępne cenowo płatne?
I czy można mieć kilka stron na jednym opłacanym serwerze? Moje pytania mogą się wydawać śmieszne, ale jestem w tych sprawach laikiem

wtorek, 31 sierpnia 2010, 17:53
Manager
Awatar użytkownika

Można mieć wiele stron na jednym serwerze.

Polecam wszystko co związane z IQ.pl
Na początek masz konto za kilka złotych miesięcznie na www.proste.pl
Później bardzo dobre serwery współdzielone www.iq.pl
Jak pomysły się przyjmą i ruch będzie duży, jest www.provps.pl
Od 3 lat mam u nich wszystkie swoje strony, korzystam jednocześnie z serwerów wszystkich trzech marek. Teraz wszystko stopniowo przenoszę na konto na provps.
Na większą skalę na hostingu nie warto oszczędzać.

wtorek, 31 sierpnia 2010, 18:27
Specjalista

Dziękówka gordon! znalazłem jeszcze taki hosting na http://www.webd.pl/ wydaje się ciekawy.

wtorek, 31 sierpnia 2010, 21:01
Pracownik etatowy

Witam, od niedawno spora firma hostingowa stwierdziła, że jest taki kraj jak Polska i całkiem ciekawą akcją wchodzą na nasz rynek. 2 lata za free: hosting, domena .pl, konta pocztowe itd. Więcej na stronie www.1and1.pl

środa, 1 września 2010, 10:36
Manager
Awatar użytkownika

doniek pisze:
Witam, od niedawno spora firma hostingowa stwierdziła, że jest taki kraj jak Polska i całkiem ciekawą akcją wchodzą na nasz rynek. 2 lata za free: hosting, domena .pl, konta pocztowe itd. Więcej na stronie www.1and1.pl

Wiesz coś więcej na ten temat? Nie mogę nawet znaleźć informacji, czy hostują PHP, JSP, ASP.NET czy cokolwiek innego.
Fajne jest to, że po 2 latach umowa sama wygasa.

środa, 1 września 2010, 19:21
Pracownik etatowy

Co prawda, to prawda - ilością danych technicznych swoich usług to nie powalają :) Założyłem sobie tam konto. Z lektury regulaminu wynika, że w każdej chwili można zrezygnować z ich usług, a po 2 latach umowa wygasa. Więc jeśli nie spodoba Ci się ich oferta to nie ma strachu. IMHO miła odmiana od regulaminów niektórych rodzimych firm. Na razie nie miałem zbyt wiele czasu na zapoznanie się z konfiguracją. Na pewno wiem, że można mieć do 10 baz MySQL (domyślnie wersja 5.0). Ogólnie zaplecze konta jest nastawione na mocną promocję rozwiązań własnych firmy (kreator stron, blog, galerie). Trochę informacji można znaleźć na http://faq.1and1.pl/
Wygląda na to, że dopiero robią tłumaczenia, bo ilość informacji w porównaniu z FAQ w innych językach jest mizerna.
Chyba jedyne wyjście to założyć konto i przetestować na własnej skórze :wink:

czwartek, 2 września 2010, 16:46
Manager
Awatar użytkownika

Rzeczywiście, teraz znalazłem, że tylko PHP, Perl i Python. Dzisiaj wykupiłem 2 domeny gdzie indziej i cos czuję, że nie da się z tych domen skorzystać z 1and1. tak czy inaczej także założę tam konto, dla poćwiczenia :) Dzięki za podsyłkę linka.

czwartek, 2 września 2010, 20:57
Pracownik etatowy

Co do korzystania z domenami to może się udać. Możliwości konfigurowania DNS-ów są spore, więc chyba udałoby się przypięcie domeny z innego serwisu. Sam jestem zainteresowany taką opcją, ale muszę dopytać kogoś lepiej obeznanego, bo nie wiem do końca co i jak :)

czwartek, 2 września 2010, 22:05
Kierownik

witam

Ja polecam zagraniczne hostingi o wiele tańsze i dają większe możliwości dopóki nie masz kilkudziesięciu tys. uu/dzień to spokojnie poszukaj za granicą. Jak korzystam z justhost.com i zapłaciłem z góry za 3 lata. korzystam już prawie rok i jestem zadowolony. Jeśli zapłacisz za 3 lata z góry to dostajesz po śmiesznej cenie.
justhost.com

piątek, 3 września 2010, 00:44
Kierownik

Post [NIEAKTUALNE] opublikuj na facebooku
[NIEAKTUALNE]

Ostatnio zmieniony sobota, 18 stycznia 2014, 22:39 przez ArturCzyż, łącznie zmieniany 1 raz

środa, 15 września 2010, 00:35
Specjalista

Sam korzystam z usług firmy ITL (www.itl.pl)
Najbardziej cenię u nich stabilność serwerów i profesjonalne podejście do klienta. Ceny i oferta też warte uwagi :)

środa, 15 września 2010, 14:21
Project Manager
Awatar użytkownika

Ovh zależy do czego. Zdarzają się przypadki, że za zbyt dużą ich zdaniem listę mailingową blokują konto... Zresztą można w opcji reseller za kilka pln kupić od kogoś hosting płatny, o wiele pewniejszy niż ten darmowy. Nawet jest opcja hosting za sms, ale jej nie próbowałem (stać mnie na wyłożenie na rok kasy na całe konto :P )

środa, 22 września 2010, 17:59
Wyświetl profil WWW
Bezrobotny

Ja polecę mniej znany, ale bardzo dobry, pod względem jakości, stabilności, obsługi klienta jak i cen (już od 39zł rocznie) http://www.laohost.pl/promocja.htm mam tu 4 konta hostingowe i jestem bardzo zadowolony.

czwartek, 24 marca 2011, 18:18
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna