Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/kylu79/ftp/forum.przyjaznyinwestor.pl/includes/utf/utf_tools.php on line 1781
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1038: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1038: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)

Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/kylu79/ftp/forum.przyjaznyinwestor.pl/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4668: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4670: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4671: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4672: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
 Programy Partnerskie - nasze zarobki • Forum i Blogi Inwestorów • Inwestowanie, nieruchomości, fundusze, giełda, eBiznes

Warto wiedzieć więcej - Prawo cywilne i prawo karne w praktyce

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Programy Partnerskie - nasze zarobki 

Ile miesięcznie zarabiacie w Programach Partnerskich?
do 50 zł. 29%  29%  [ 7 ]
50 zł. - 100 zł. 8%  8%  [ 2 ]
100 zł. - 250 zł. 4%  4%  [ 1 ]
250 zł. - 500 zł. 8%  8%  [ 2 ]
500 zł. - 1 000 zł. 17%  17%  [ 4 ]
1 000 zł. - 2 000 zł. 4%  4%  [ 1 ]
2 000 zł. - 5 000 zł. 13%  13%  [ 3 ]
5 000 zł. - 10 000 zł. 0%  0%  [ 0 ]
powyżej 10 000 zł. 17%  17%  [ 4 ]
Liczba głosów : 24

Programy Partnerskie - nasze zarobki 
Autor Wiadomość
Kierownik

Post Re: Programy Partnerskie - nasze zarobki opublikuj na facebooku
Już na szczęście wysyłają przynajmniej powiadomienia o zakupie, bo przez jakiś czas po zmianie nawet tego nie było...

P.S Dla tych co zarabiają na programach partnerskich. Mam produkt do promocji - prowizja 60%, czyli dla partnera czysty zysk z jednej sprzedaży to 22.80zł. W ekademii oczywiście: http://www.ekademia.pl/kurs/szybkanauka?t={NID}

Kurs się dość dobrze sprzedaje, więc polecam dać mu szansę (trochę więcej zysku niż 4,50 z złotych myśli ;)

Pozdrawiam
Szymon

poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 14:38
Specjalista

Witam
Jestem tu nowy choć czytam to forum ze 3 lata.
Mam takie pytanie: jak rozliczacie wasze zarobki z US?? umowa zlecenie, na firmę (co z VAT!!) jak??
Byłbym wdzięczny za odpowiedź .

Pozdrawiam i podziwiam

poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 17:45
Kierownik

Jako umowa o dzieło. Nie trzeba mieć wtedy DG. Oni wszystko za Ciebie liczą - ty dostajesz gotową prowizję. Oczywiście trzeba potem podatek od tego odliczyć(20%)...

P.S Gratuluję temu partnerowi co od razu po otwarciu sprzedaży kursu, sprzedał już 2 egzemplarze. Brawo ;)

poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 22:43
Prezes
Awatar użytkownika

UB22 pisze:
Witam
Jestem tu nowy choć czytam to forum ze 3 lata.
Mam takie pytanie: jak rozliczacie wasze zarobki z US?? umowa zlecenie, na firmę (co z VAT!!) jak??
Byłbym wdzięczny za odpowiedź .

Pozdrawiam i podziwiam

Ja prowadzę firmę i rozliczam się na zasadach ogólnych, czyli płacę 18% od dochodu (przychód minus koszty). Tak więc moim przychodem są zarobki z pp, a koszty to zakup domeny, serwer, jakieś kampanie reklamowe za które płacę, wykonanie strony internetowej, itd.
Za każdym razem wystawiam firmie organizatorowi programu partnerskiego (np. zlote mysli, mbank) rachunek i na jego podstawie oni wypłacają mi zarobioną prowizję. Nie jestem Vatowcem więc nie mam kłopotu z vatem, tyle ile zarobię tyle mi przelewają. Gdybym był płatnikiem vat to chyba moje zarobki byłyby pomniejszone o ten vat (22%), to znaczy wystawiałbym fakturę na kwotę zarobionej prowizji ale w tej kwocie (np. 500 zł.) byłby już VAT, czyli kwota netto wyniosłaby w tym wypadku 410 zł.

wtorek, 20 kwietnia 2010, 00:35
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

Ja podobnie jak Damian prowadzę firmę. Wcześniej byłem VATowcem, czego żałuję, bo mnóstwo pieniędzy które mogły trafić do mnie trafiły do US. Na szczęście od lutego zrezygnowałem z VATu :)

Jeśli chodzi o VAT i programy partnerskie to sprawa ma się różnie. Są PP, które podchodzą do parterów uczciwie i traktują kwotę zarobioną jako netto i partner dolicza do niej VAT ale są też takie, które traktują kwotę zarobioną jako brutto i z zarobionej kwoty musimy oddać państwu VAT. Nie mam tu oczywiście na myśli organizatorów PP, którzy nie są VATowcami, bo wtedy sprawa jest jasna - nie będą do nas dokładać. Jednak jeśli organizator PP jest VATowcem, odlicza sobie VAT od faktur partnerów przez co płaci im faktycznie mniej niż nie VATowcom to coś jest nie tak...

wtorek, 20 kwietnia 2010, 09:12
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

A ja jestem VATowcem i sobie to chwalę, ze względu na AdSense.
Jako że jest to eksport usług za granicę to nie podlega VATowi. Co miesiąc więc jakieś 25-50% przychodów firmy mam do wyfakturowania bez VATu. Mam za to różnego rodzaju koszty, od których VAT mogę sobie odliczyć.

Jakbym ciągnął na samym AdSense, to US regularnie zwracałby mi VAT od wszystkich moich zakupów firmowych: serwery, domeny, sprzęt komputerowy, aparat, eksploatacja samochodu, materiały biurowe, wydatki na reklamę itd.
Moimi klientami są głównie firmy, więc dla nich liczy się kwota netto itd.

wtorek, 20 kwietnia 2010, 14:35
Specjalista

Witam ponownie
Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi.
Mam taką wątpliwość. Czy przypadkiem "usługa reklamowa" którą świadczycie nie powoduje, że działalność gospodarcza powinna być prowadzona jako "vatowiec"?
Nie jestem pracownikiem US :lol: jakby ktoś pytał!

Pytanie do gordona
Napisałeś, że jesteś Vat-owcem i AdSence jako że jest to eksport usług za granicę to nie podlega VATowi.
Jak rozumiem AdSence jest zarejestrowany za granicą i na tej podstawie świadczysz eksport usług. Ale twoje usługi są świadczone w kraju (np na polskim serwerze)- tak? Czy to ma jakieś znaczenie?
Tak się zastanawiam, powiedzmy, że wykonuje grafike 3D (mieszkam w Polsce i prace wykonuje w domu) ale moimi klientami są tylko i wyłącznie osoby np . z USA. Czy w takim przypadku jest to eksport usług za granicę to nie podlega VATowi?

wtorek, 20 kwietnia 2010, 18:26
Manager
Awatar użytkownika

UB22 pisze:
Tak się zastanawiam, powiedzmy, że wykonuje grafike 3D (mieszkam w Polsce i prace wykonuje w domu) ale moimi klientami są tylko i wyłącznie osoby np . z USA. Czy w takim przypadku jest to eksport usług za granicę to nie podlega VATowi?

Sprzedajesz firmie amerykańskiej, więc w stawce podatku wpisujesz "nie podlega". Niezależnie od AdSense sprzedaję coś amerykańskiej firmie i wypełniam fakturę właśnie w ten sposób. AS to obecnie sprzedaż wewnątrzunijna, a USA to eksport poza terytorium UE, ale w obydwu przypadkach VATowi nie podlegają.
Inne są tylko dopiski na fakturze.

środa, 21 kwietnia 2010, 07:37
Specjalista

Dzięki teraz rozumiem, może przyda mi się to w przyszłości.

środa, 21 kwietnia 2010, 18:44
Kierownik

Witam po dłuuuugiej przerwie,chyba z ponad rok moze 2 mnie tu nie było, widze ze niktórzy calkiem fajnie zarabiaja w pp.
własnie sprawdziłem zapomniana juz dawno stron fts i mam jakiegos klineta...znaczy prze dorkiem w 06.2009 do dzis sie nikt nie zkontaktował ze mna...ta firma wogole jeszcze istnieje?
2 -ga sprawa , polećcie mi jakis pp jesli hodzi o kredyty hipoteczne mam spory kontak z klientami i mysle ze mogłbym to wykorzystac

a tak wogole to pozdrawiam 8)

poniedziałek, 7 czerwca 2010, 23:35
Wyświetl profil WWW
Prezes
Awatar użytkownika

tags pisze:
własnie sprawdziłem zapomniana juz dawno stron fts i mam jakiegos klineta...znaczy prze dorkiem w 06.2009 do dzis sie nikt nie zkontaktował ze mna...ta firma wogole jeszcze istnieje?

firma istnieje. To że widzisz w swoim panelu Klienta na kurs FTS nie znaczy, że był on faktycznie ich klientem. Często ludzie zapisywali się na kurs inwestowania w nieruchomości a na niego nie przychodzili (nie płacili za niego, lub płacili a FTS mógł mówić nam, że nie płacili). Mają oni po prostu zły system, informacja o tym że znaleźliśmy Kienta na kurs FTS powinna pokazywać się nam dopiero po tym jak Klient opłacił kurs.
[/quote]

tags pisze:
2 -ga sprawa , polećcie mi jakis pp jesli hodzi o kredyty hipoteczne mam spory kontak z klientami i mysle ze mogłbym to wykorzystac

Kredyty i inne produkty bankowe (wielu banków i instytucji) możesz sprzedawać poprzez systempartnerski.pl
Możesz też sprzedawać kredyty mBanku, bezpośrednio przez ich system partnerski, prowizja będzie wtedy wyższa niż poprzez systempartneski.pl
Jeśli chcesz się zapisać do pp mBanku możesz to zrobić z mojego polecenia poprzez link --> www.ziuber.pl/pp/mbank/ - wtedy za każdą Twoją sprzedaż bank zapłaci mi 10% od prowizji jaką Ty zarabiasz. Pewnie wiesz, ale wytłumaczę innym zainteresowanym, że te 10% z Twojej prowizji, które zarobię dzięki Twojej sprzedaży, nie jest odliczane Tobie i nie wpływa na wysokość Twoich zarobków. To bank dodatkowo wynagradza mnie za to, że to dzięki mnie Ty zostałeś jego partnerem i zarabiasz dla niego pieniądze.

Firma adleader.pl oferuje pp expandera, banku pocztowego i HSBC, ale prowizje dostajesz za poprawne wypełnienie wniosków czy formularzy kontaktowych i są to prowizje 10-60 zł. Nie dostaniesz tam jednak prowizji procentowej od kwoty sprzedanego kredytu.

środa, 9 czerwca 2010, 03:00
Wyświetl profil WWW
Specjalista

z tego co wiem, to również bankier.pl ma swój pp, w którym można promować kredyty. ale nie mam pojęcia jakie tam są prowizje - musiałbyś to sam sprawdzić

czwartek, 10 czerwca 2010, 21:57
Specjalista

Programów partnerskich jest mnóstwo. Bankier tak jak kilka innych firm oferuje nam możliwość sprzedaży produktów finansowych, ale rynek ten jest tak strasznie nasycony, że ja bym się tam nie pchał. Chyba że jesteśmy w stanie zaproponować coś naprawdę interesującego i nowatorskiego. Kolejny "portal finansowy" z treścią pobieraną z RSSów odpada.

niedziela, 4 lipca 2010, 16:45
Vice Prezes
Awatar użytkownika

W Bankierze też można zarobić. Nie jest to proste, ale nie znaczy to, że niemożliwe..

niedziela, 4 lipca 2010, 19:21
Wyświetl profil WWW
Pracownik etatowy

Heh, po 2 miesiącach od założenia pierwszej strony otrzymalem pierwsza prowizje ! :D

"Cześć,
Przed chwilą jeden z naszych klientów opłacił swoje zamówienie
w związku z czym otrzymujesz od nas prowizję

Klient kupił:
-blabablba
-blabalbla

Czyli po odjęciu kosztów druku, podatku VAT, przysługujących klientowi
rabatów
oraz wykorzystanych złotych punktów

Otrzymujesz 15,38 zł

- prowizja bezpośrednia - 9,61 zł
- prowizja wieczna - 5,77 zł

Pozdrawiam serdecznie

Ekipa ZPP :: pp@zlotemysli.pl"

Moja strona jest teraz na 5 pozycji na haslo ktore miesiecznie jest (wg keyword tool) 8000 ([ścisłych]) i 20 000 (Przyblizonych) wyszukiwan miesiecznie. Musze wskoczyc na pierwsza pozycje, bo widzialem fajny obrazek na ktorym bylo pokazane ze na pierwsza pozycje w google 42% ludzi klika natomiast na 2 juz tylko 12% a na 5 - 5%. Pozdro dla partnerow - nie poddawajcie sie ;p

piątek, 30 lipca 2010, 18:26
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna