Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/kylu79/ftp/forum.przyjaznyinwestor.pl/includes/utf/utf_tools.php on line 1781
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1038: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1038: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)

Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/kylu79/ftp/forum.przyjaznyinwestor.pl/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::recompose() should not be called statically in /home/kylu79/ftp/forum.przyjaznyinwestor.pl/includes/utf/utf_normalizer.php on line 145

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4668: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4670: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4671: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4672: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
 Programy Partnerskie - nasze zarobki • Forum i Blogi Inwestorów • Inwestowanie, nieruchomości, fundusze, giełda, eBiznes

Warto wiedzieć więcej - Prawo cywilne i prawo karne w praktyce

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Programy Partnerskie - nasze zarobki 

Ile miesięcznie zarabiacie w Programach Partnerskich?
do 50 zł. 29%  29%  [ 7 ]
50 zł. - 100 zł. 8%  8%  [ 2 ]
100 zł. - 250 zł. 4%  4%  [ 1 ]
250 zł. - 500 zł. 8%  8%  [ 2 ]
500 zł. - 1 000 zł. 17%  17%  [ 4 ]
1 000 zł. - 2 000 zł. 4%  4%  [ 1 ]
2 000 zł. - 5 000 zł. 13%  13%  [ 3 ]
5 000 zł. - 10 000 zł. 0%  0%  [ 0 ]
powyżej 10 000 zł. 17%  17%  [ 4 ]
Liczba głosów : 24

Programy Partnerskie - nasze zarobki 
Autor Wiadomość
Kierownik

Post Re: Programy Partnerskie - nasze zarobki opublikuj na facebooku
Witam

Jeśli chodzi o programy partnerskie to jak dla mnie ciekawie zapowiada się pp.ochronamedyczna.pl ale działa niedługo i nic więcej nie mogę powiedzieć jeśli chodzi o wypłacalność. Jest to niszowy produkt szkoleniowy z pierwszej pomocy. Ci co się znają na tej materii wiedzą jak ważna jest nisza i jak duże jest zapotrzebowanie na szkolenia ,a raczej certyfikaty które są wymagane przez pip. Szkolenia są kierowane do klienta biznesowego a zarobki wyglądają fajnie ale bez sprzedaży nie ma co się wiele rozwodzić
Ja zapraszam do siebie na stronę

www.firstaidpolska.pl

Dlaczego ja tam jestem proste nie chce mi się marnować czasu dla małych grup szkoleniowych ciężko tych ludzi zebrać razem a szkoda kasy która ucieka mi wiec wole mieć 40% od każdej mojej sprzedaży no cóż teraz to mogę być potraktowany jak naganiacz tylko że to jednopoziomowy program i chyba nic by mi to nie dało
P.S a tak poza tym to jestem ratownikiem i w pewien sposób specjalistą z tej dziedziny więc jest mi łatwiej pozdrawiam
[ naganiacz ;) ]

środa, 3 listopada 2010, 15:26
Wyświetl profil WWW
Kierownik

Post [NIEAKTUALNE] opublikuj na facebooku
[NIEAKTUALNE]

Ostatnio zmieniony sobota, 18 stycznia 2014, 22:31 przez ArturCzyż, łącznie zmieniany 1 raz

wtorek, 7 grudnia 2010, 02:16
Manager
Awatar użytkownika

W końcu dostałem swoją pierwszą prowizję za kredyt hipoteczny. Szkoda tylko, że za swój ;) Niestety zarówno procent od kredytu jak i kwota samego kredytu były dość niskie dlatego prowizji jest tylko 250zł ale i tak lepiej mieć niż nie mieć :)

poniedziałek, 17 stycznia 2011, 13:33
Wyświetl profil WWW
Kierownik

Ja najwięcej zarobiłem w PP mBanku. Było to kilkaset zł. Niestety od pewnego czasu nie działam aktywnie, w związku z czym mojego dochody drastycznie spady (do 0).

ForexScalping.pl - Mój raczkujący blog

czwartek, 21 lipca 2011, 09:45
Wyświetl profil WWW
Kierownik

Post Re: ZIUBERKU opublikuj na facebooku
canguxsd pisze:
Teraz to Ty się pewnie bardziej zaangażujesz bo ledwo zacząłeś a już tak ładnie zarobiłeś. GRATULUJĘ - jak widzisz prawdę Ci pisałam, że tu http://skocz.pl/dobryzarobek.pl jest ZAROBEK

Polecam wszystkim chcącym zarobić http://skocz.pl/dobryzarobek.pl - Ziuberka link też kiedyś na tym forum umieściłam. Bo ja się cieszę, gdy osoby współpracujące ze mną zarabiają.

Tylko pamiętajcie: Trzeba pracować od pierwszego dnia, a ja swoim współpracownikom pomogę, jeśli będą mieli jakieś problemy.

Masz nowego współpracownika:-) Napisz coś więcej na temat tego gdzie i jak polecasz ten kurs. Będę wdzięczny.

Sposoby Zarabiania w Internecie - Darmowe Materiały Video

sobota, 23 lipca 2011, 19:47
Wyświetl profil WWW
Kierownik

Archie pisze:
Tutaj nie ma żadnej tajemnicy, nie ma żadnego "cudownego" sposobu, wykorzystuje to co jest już od dawna znane...

Mam od dawna opracowaną w najdrobniejszym szczególe strategie działania, wszystko rozpisane, szczegółowy plan działania, który realizuje... i ot co :wink:

Jeżeli chodzi o sekret to mogę zdradzić jeden, poważnej wielkosci własna baza adresów e-mail, która przekroczyła już 10 tysięcy subskrybentów, ale to nie stało się z dnia na dzień, jest budowana systematycznie od dawna..

No i po prostu działam, działam i jeszcze raz działam, jeżeli przyjdzie mi coś do głowy to to realizuje ..

Jeżeli chodzi o PP w których działam to jest ich sporo m.in : dobry ebook, escapemagazine, escpoland. mapa zdrowia (program partnerski o ogromnym potencjale), cnebpoints, ententa. bogaty ojciec, propartner (także daje duże możliwości, dlatego, że jest tam pp do koloru, do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie, polecam "dobry sen"), pp Psychorada, Pani manager Złotych Myśli, też bardzo ciekawy... no i oczywiście PP finansowe, jak bankier, mbank..to tak z grubsza... :wink:

I to jest właśnie piękne w mailingu. Jednym kliknięciem docierasz z ofertą do dużej grupy osób i sprzedajesz bez żadnego wysiłku. Ja też biorę się ostro za budowanie własnej bazy mailingowej. Bez tego ani rusz.

sobota, 23 lipca 2011, 20:40
Wyświetl profil WWW
Kierownik

emesz pisze:
Ja jestem na początku drogi pochwalę się swoimi projektami już wkrótce. ZM znam ciekawe jakie macie systemy aby zarabiać na tym programie kilka tysięcy miesięcznie. Czy przez mailing czy przez bezpośrednią promocję w necie. Czy przez specjalnie przygotowane przez Was strony ułatwiające dotrzeć internautom do eboków. Jakie macie systemy? Pozdrawiam

Najlepiej wszystkimi sposobami naraz, ale warto od samego początku budować listę. Dzięki dużej i dobrze zbudowanej liście będziesz zarabiał szybciej i więcej.

sobota, 23 lipca 2011, 20:51
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

W końcu po kilku latach promowania kredytów mieszkaniowych (fakt, że mało aktywnego) trafiła mi się pierwsza prowizja za kredyt na 120.000zł. Nie promuję konkretnego banku a Expandera, w którym doradzają klientowi i znajdują najlepszy dla niego kredyt. Prowizja to 100zł za odbyte spotkanie + 0,25% od kwoty kredytu czyli w moim przypadku 300zł.

Wcześniej promowałem te kredyty w mBanku ale na 40 wysłanych wniosków ŻADEN nie został zaakceptowany. Z kolei w Expanderze na 9 wysłanych wniosków mam już 5 prowizji po 100zł za odbyte spotkanie i 1 za udzielony kredyt. Dlatego teraz w mBanku promuję jedynie konta a kredyty (zwłaszcza mieszkaniowe) promuję przez System Partnerski Bankier.pl ( http://www.systempartnerski.pl ). Skupiam się na Expanderze, bo ma on realną wartość dla klienta i ludzie chętnie decydują się na takie darmowe spotkanie z doradcą.

Sam jak brałem kredyt mieszkaniowy to poszedłem najpierw do Expandera. Oczywiście zgłosiłem się tam przez moją stronę, dzięki czemu wpadła dodatkowa prowizja ;)

niedziela, 16 października 2011, 17:56
Wyświetl profil WWW
Bezrobotny

Program Partnerski eBroker.pl – lepszy niż inne

Wystartował nowy Programem Partnerski eBrokerPARTNER.pl, w którym same benefity!
W programie łowimy okazje finansowe - najlepsze na rynku kredyty i lokaty (porównujemy wszystkie banki)

płacimy za krótki lead nawet 50 zł (lead to tylko numer telefonu!)
wypłacamy wynagrodzenie od razu na koniec miesiąca – bez czekania na prowizje.
• co miesiąc dostajesz aż do 15% od zarobków Partnerów, którym polecisz PP eBroker
tylko do 31.10.11 dla każdego nowego Partnera – gratisowe 50 zł na start

Gorąca okazja to Polecenia - program dopiero wystartował, a więc właśnie teraz masz największe szanse na zbudowanie swojej własnej sieci partnerskiej.
Każde 10 poleconych osób może dać ci ok. 1500 zł co miesiąc - (co miesiąc i na zawsze otrzymujesz 15% od zarobków poleconych blogerów, autorów wpisów na forach itp.).
Jesteś wydawcą finansowym i działasz w Programach Partnerskich – koniecznie zarejestruj się do Programu Partnerskiego eBroker.pl

zobacz: www.eBrokerPARTNER.pl - tylko teraz 50 zł na start

………………………………………

eBroker.pl – łowimy okazje finansowe
Lider na rynku i najbardziej wiarygodna porównywarką produktów bankowych.
Codziennie sprawdzamy oferty ponad 40 banków i innych instytucji finansowych oraz porównujemy ponad 200 parametrów różnych produktów finansowych.
Współpracujemy z największymi instytucjami finansowymi, by nasz klient miał bezpośredni dostęp do najlepszej oferty.

wtorek, 18 października 2011, 13:32
Manager
Awatar użytkownika

Wygląda bardzo ciekawie, zobaczymy jak działa w praktyce. Zarejestrowałem się i od razu dostałem 50 zł na start :) Gdyby ktoś chciał zarejestrować się przez mojego linka to byłbym wdzięczny ;)
Rejestracja: http://ebrokerpartner.pl/admin.php?pp_uniq_code=NDU3N

wtorek, 18 października 2011, 13:54
Wyświetl profil WWW
Bezrobotny

Jest nas coraz więcej! Powstają Wasze, bardzo liczebne, sieci partnerskie. Wzięliśmy pod uwagę to ogromne zainteresowanie naszym programem i postanowiliśmy przedłużyć termin promocji na start! Do końca listopada 50zł trafi na każde nowe konto partnerskie :) Powodzenia w generowaniu leadów!

środa, 2 listopada 2011, 10:53
Specjalista

Ludzie, ale spamujecie tym eBrokerem wszystkie fora. Będzie to miało chyba odwrotny efekt do zamierzonego. :D

Mój blog: tomaszchrobak.pl - Marketing Internetowy

środa, 2 listopada 2011, 16:40
Manager
Awatar użytkownika

Podziałałem trochę w eBrokerze i niestety nie jest aż tak różowo jak myślałem, że będzie. Większość wniosków jest odrzucana z różnych powodów (bik, dubel, komornik itp) a część nawet nie jest doprowadzana do końca, bo wykonują czasem tylko jedną próbę połączenia. Na 40 złożonych wniosków mam 7 zatwierdzonych i ok. 140 zł prowizji. Nie jest źle ale spodziewałem się że będzie lepiej. Oczywiście wiele zależy tutaj od jakości ruchu jaki kierujemy. Warto kierować tam osoby zainteresowane kredytami hipotecznymi, bo prowizje są całkiem przyzwoite ale np. "bez bikowców" lepiej odsyłać do Providenta, bo raz że mają większą szansę na otrzymanie pożyczki a dwa że prowizja będzie większa :) Poniżej moje statystki za zeszły miesiąc z tego PP.
Obrazek

sobota, 12 listopada 2011, 11:42
Wyświetl profil WWW
Specjalista

witam

ja kiedys napisalem fajny krotki wpis o moim pierwszym 1tys zl, zarobionym w pp i to było na popularnym i dobrze znanym wszystkim nexto...

http://programpartnerskilike.blox.pl/2011/09/Moj-pierwszy-tysiac-zarobiony-w-pp.html

tak wogóle to niewiadomo kiedy się to zrobiło ale mam dla was kilka praktycznych wskazówek:

- im większa automatyzacja tym lepiej
- im wyższa prowizja tym lepiej
- im większa firma tym lepiej
- im lepsze narzędzia tym lepiej

pozdrawiam

Kamil

"tylko wysokie prowizje"

sobota, 12 listopada 2011, 17:52
Specjalista

a ja osobiście promuje bet at home ( samego buka jak i ich pp) i jeden z programów do klikania w necie
miesiecznie wychodze jakies 120-140 euro
obecnie jestem w fazie testowania jednego programu ciekawego z wyświetlaniami.....

sobota, 12 listopada 2011, 21:53
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna