Warto wiedzieć więcej - Prawo cywilne i prawo karne w praktyce

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Programy Partnerskie - nasze zarobki 

Ile miesięcznie zarabiacie w Programach Partnerskich?
do 50 zł. 29%  29%  [ 7 ]
50 zł. - 100 zł. 8%  8%  [ 2 ]
100 zł. - 250 zł. 4%  4%  [ 1 ]
250 zł. - 500 zł. 8%  8%  [ 2 ]
500 zł. - 1 000 zł. 17%  17%  [ 4 ]
1 000 zł. - 2 000 zł. 4%  4%  [ 1 ]
2 000 zł. - 5 000 zł. 13%  13%  [ 3 ]
5 000 zł. - 10 000 zł. 0%  0%  [ 0 ]
powyżej 10 000 zł. 17%  17%  [ 4 ]
Liczba głosów : 24

Programy Partnerskie - nasze zarobki 
Autor Wiadomość
Manager
Awatar użytkownika

Post Re: Programy Partnerskie - nasze zarobki opublikuj na facebooku
No i przestałem promować eBrokera. Najczęściej podejmują oni tylko jedną próbę kontaktu z klientem... To kompletny debilizm, bo przecież nie każdy może w danej chwili odebrać telefon. Ja poświęcam czas i pieniądze, żeby zdobywać leady a oni widać mają zbyt dużo wniosków, żeby spróbować przynajmniej te 2-3 skontaktować się z klientem.

Polecam za to promować konto dbNET w systempartnerski.pl, do którego dodają darmowy modem Huawei i starter Play Online na Kartę. Zaakceptowali mi właśnie 51 wniosków tego konta, które promowałem w zeszłym miesiącu i wpadło 2 295,00 PLN prowizji :) Konta sprzedają się jak ciepłe bułeczki, bo każdy chce dostać modem za darmo dlatego też można na tym nieźle zarobić. Promocja trwa tylko do końca miesiąca więc można jeszcze zgarnąć trochę prowizji.

czwartek, 17 listopada 2011, 17:38
Wyświetl profil WWW
Specjalista

Wow, świetny wynik. Gratuluję.
Poprzez co promujesz produkty? Masz jakąś stronę, bloga czy po prostu umieszczasz linki partnerskie w jakiś specjalnych miejscach?

Mój blog: tomaszchrobak.pl - Marketing Internetowy

piątek, 18 listopada 2011, 15:59
Manager
Awatar użytkownika

Większość tych prowizji była z mailingów. Uruchomiłem wszystkie listy mailingowe jakie miałem (nawet takie zapomniane, na które od 2 lat nie wysyłałem wiadomości) - w sumie mailing poszedł na ok. 13 tys adresów. Wystawiłem też promowaną aukcję na Allegro, gdzie sprzedawałem za 1zł sposób na uzyskanie darmowego modemu ale link do założenia konta dałem w treści aukcji. Aukcja miała ponad 1000 wyświetleń więc bardzo prawdopodobne, że stamtąd też ktoś otworzył to konto. Do tego tego jeszcze kilka ogłoszeń w różnych serwisach ogłoszeniowych i wstawienie reklam na niektóre z moich stron.

Z promocji jestem bardzo zadowolony, bo to największa moja wypłata z PP jaką kiedykolwiek dostałem :)

sobota, 19 listopada 2011, 10:22
Wyświetl profil WWW
Specjalista
Awatar użytkownika

Eh widze że tu juz nikogo prawie nie ma :(
Ciekawi mnie dlaczego ? Czyżby byli tak zajeci liczeniem kasy czy już się to im znudziło ?
A moż to ciężki chleb cięższy niż wielu myśli ?

niedziela, 20 listopada 2011, 11:06
Kierownik

Ja do tej pory zarobiłem jakieś 1700 zł., ale nie wiele robiłem. Kilka razy zapaliłem się żeby coś zrobić i na tym się skończyło. Brak systematycznej pracy. Zamierzam jednak coś z tym i bardziej aktywnie działać w pp.

zarobiłem:
fawore.pl - 870 zł.
serwis aukcyjny ( link w stopce ) - 620 zł.
Złote myśli - ponad 200 zł.

Sposoby Zarabiania w Internecie - Darmowe Materiały Video

wtorek, 24 kwietnia 2012, 14:28
Wyświetl profil WWW
Kierownik

Ja zarobiłem około 300$ u brokera forex.

ForexScalping.pl - Mój raczkujący blog

poniedziałek, 13 sierpnia 2012, 10:31
Wyświetl profil WWW
Bezrobotny

Witam.
Czytając Wasze posty jestem przekonany, że i ja mogę zarabiać w internecie.
Przeglądałem różne katalogi programów partnerskich i najciekawszy wydał mi się mBank.
Widziałem sporo opinii o nim. Wczoraj jednak natknąłem sie na program partnerski alior w którym można promować konto sync.
Ktoś już moze próbował - szukam opinii czy warto?

czwartek, 7 lutego 2013, 12:57
Kierownik

Nie jest to łatwe zajęcie ale przy przyłożeniu się zawsze jakieś pieniądze wpadną. Dopiero zaczynam ale nawet wynik 500 zl dodatkowo co miesiąc byłby dla mnie zadawalający.

sobota, 9 lutego 2013, 18:44
Manager
Awatar użytkownika

Obecnie trzymam sie tylko programu partnerskiego Bannersbroker.

W tym miesiacu zarabilem 7600 zl w bb.

Zarobek mam teraz taki a nie inny
Pozno bo pozno ale zauwazylem jedna super hiper wazna sprawe.
Wydaje sie ze to oczywista oczywistosc a jednak lepiej pozno ja odkrylem niz jeszcze mialo by to nastapic jeszcze pozniej
Dobrze jest wybrac taki program aby za raz wykonana prace otrzymywac caly czas dochody i to najlepiej rosnace .
Czyli jesli zrobimy cos otrzymujemy caly czas 1 pozniej znowu cos zrobimy 2 itd.

Jesli wybierzemy program ktory daje nam tylko tyle pieniedzy ile sprzedamy lub np pozyskamy osoby do mbanku . alior itp to nie jest biznes a samozatrudnienie poprostu taki DRUGI ETAT wiec nie osiagniemy w nim to o co nam chodzi.

Co za tem zrobic by przeksztalcic nasz drugi etat w rosnacy szybko biznes ?
Najlatwiej odrazu promowac taki mlm lub program ktory bedzie rosl dzieki temu ze tak ma stworzony plan.
Natomiast jesli wybierzemy program ktory daje nam jednorazowy dochod np niewiem za sprzedanie eboka , zapisanie kogos do mbanku jesli ma byc to dla nas biznes i mamy zarabiac coraz to wieksze pasywne dochody musi nasz wzrost oprzec na innych aktywach niz na samym pp to jest za malo..

Co to sa te inne aktywa i jak budowac w sposob pasywny ?
To sa strony z wartosciowymi tresciami oraz lista email aby to w sposob pasywny budowac nalezy wykorzystac metode stara jak swiat czyli zatrudniac ludzi do tego.
Jesli wszystko bedziemy robic sami minie wiele lat zanim dojdziemy do 2 wyplaty

http://www.banerbroker.dzialaj.net/prezentacjabb/

czwartek, 21 lutego 2013, 18:34
Wyświetl profil WWW
Pracownik etatowy

Chciałabym zarabiać tyle ile wy na tych programach partnerskich ale nie wiem jak można skutecznie zacząć.

sobota, 2 marca 2013, 11:26
Bezrobotny

Ja osobiście całkowicie odradzam pp mBanku...

poniedziałek, 17 czerwca 2013, 20:13
Wyświetl profil WWW
Kierownik

Tak na prawdę trudno polecić coś sensownego, jedynie AdSense daje wartościowy przychód na dowolnej stronie. Przy specjalizowanych można trochę poszukać odpowiednich PP.

wtorek, 18 czerwca 2013, 18:21
Wyświetl profil WWW
Specjalista

ArtofForex pisze:
Ja zarobiłem około 300$ u brokera forex.

U jakiego brokera działasz? Z tego co się orientuje, to właśnie pp z branży forex mają najlepsze stawki w necie. Osobiście mogę polecić program partnerski easy-forex. Ogólnie zarabiasz od każdego aktywnego klienta, którego skierowałeś do easy-forex (CPA do 250 dolarów), masz udział w jego przychodach w postaci bonusu za zysk z jego obrotu i wiele narzędzi marketingowych takich jak ebook, tabele walut, banery czy przeliczniki walut do umieszczenia na swojej stronie czy blogu. No i oczywiście ref linki - takie jak ten u mnie w podpisie.

środa, 25 września 2013, 14:13
Manager
Awatar użytkownika

Mario pisze:
No i przestałem promować eBrokera. Najczęściej podejmują oni tylko jedną próbę kontaktu z klientem... To kompletny debilizm, bo przecież nie każdy może w danej chwili odebrać telefon. Ja poświęcam czas i pieniądze, żeby zdobywać leady a oni widać mają zbyt dużo wniosków, żeby spróbować przynajmniej te 2-3 skontaktować się z klientem.

Polecam za to promować konto dbNET w systempartnerski.pl, do którego dodają darmowy modem Huawei i starter Play Online na Kartę. Zaakceptowali mi właśnie 51 wniosków tego konta, które promowałem w zeszłym miesiącu i wpadło 2 295,00 PLN prowizji :) Konta sprzedają się jak ciepłe bułeczki, bo każdy chce dostać modem za darmo dlatego też można na tym nieźle zarobić. Promocja trwa tylko do końca miesiąca więc można jeszcze zgarnąć trochę prowizji.

Wcześniej czy później każdy PP wykpi partnerów. - Banki szybciej, ten czy tamten, żadna róznica. Rzecz w tym żeby nałapać jak najwięcej klientów naszą pracą. Potem partner mniej potrzebny i można mu nie zaliczać wszystkich klientów. Po wszystkich doświadczeniach z PP znalazłam dwa projekty robienia biznesu, z którymi warto wspólpracowć - Polskie i jeden genialny dla każdego Polaka pow. 18 lat, choć nie do końca. Powiedziałabym, że dla każdego Polaka prowadzącego samodzielnie gospodarstwo domowe, a 18-to latkowie to raczej częściej są na utrzymaniu rodziców. - Tu się nie płaci nic.

Drugi PP bardziej dla przedsiębiorców jest. Tu trzeba wykonywać aktualizaję konta. - Mniej się znagażuję, konta nie utrzymuję, tylko polecam tak po drodze, mimochodem :) Przedsiębiorcą bym polecała. i tak robię.

Przede wszysykim polecam pierwszy projekt, bo wiem na pewno że jest Naj.... :) - I tylko o nim, do niego robię linki w stopkach, mailach, grupach spolecznościowych itp. I inne akcje.

Teraz moja marka

poniedziałek, 30 września 2013, 09:22
Wyświetl profil WWW
Kierownik
Awatar użytkownika

Cześć,

na blogu opisałem jak zarobiłem 393,60 zł pracując przez dosłownie jedną godzinę.
Na poniższym blogu opisałem co zrobiłem krok po kroku, żeby to osiągnąć.
Każdy może to powtórzyć. Dajcie znać tutaj w komentarzach czy Wam również udało się zarobić z Comperią.

Zapraszam do przeczytania wpisu na blogu:

http://www.dochodypasywnezglowa.pl/jak-zarobic-39360-zl-poswiecajac-1-godzine-swojej-pracy/

wtorek, 31 marca 2015, 20:59
Wyświetl profil WWW
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna