Warto wiedzieć więcej - Prawo cywilne i prawo karne w praktyce

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna
Programy Partnerskie - nasze zarobki 

Ile miesięcznie zarabiacie w Programach Partnerskich?
do 50 zł. 29%  29%  [ 7 ]
50 zł. - 100 zł. 8%  8%  [ 2 ]
100 zł. - 250 zł. 4%  4%  [ 1 ]
250 zł. - 500 zł. 8%  8%  [ 2 ]
500 zł. - 1 000 zł. 17%  17%  [ 4 ]
1 000 zł. - 2 000 zł. 4%  4%  [ 1 ]
2 000 zł. - 5 000 zł. 13%  13%  [ 3 ]
5 000 zł. - 10 000 zł. 0%  0%  [ 0 ]
powyżej 10 000 zł. 17%  17%  [ 4 ]
Liczba głosów : 24

Programy Partnerskie - nasze zarobki 
Autor Wiadomość
Prezes
Awatar użytkownika

Post Programy Partnerskie - nasze zarobki opublikuj na facebooku
Chciałbym zapytać ile średnio miesięcznie zarabiacie, lub ile dotychczas zarobiliście działając w programach partnerskich.

podajcie proszę (jeśli to nie tajemnica):
- od jakiego czasu działacie
- w jakich programach jesteście
- ile czasu miesięcznie, tygodniowo lub dziennie, poświęcacie na promowanie sprzedawanych produktów
- jak wygląda Wasza sprzedaż (czy są to np: linki w wysyłanych mailach, własna strona www, osobista rozmowa z potencjalnymi Klientami na forach internetowych itp.)
- jakie produkty najczęściej sprzedajecie
- ile udało się wam już zarobić

Ja odpowiem jako pierwszy.

1. w programach partnerskich działam od 2 miesięcy (prawdę mówiąc zapisałem się już dużo wcześniej ale na początku absolutnie nic nie robiłem aby zdobyć Klientów)
2. na promocje produktów i programów poświęcam dziennie około 10-20 minut
3. moja sprzedaż odbywa się przede wszystkim poprzez nawiązanie kontaktu na różnych forach internetowych i podawanie mojego linku partnerskiego na nich, mam też własną stronę internetową, ale wydaje mi się że książki kupują ludzie z forum, oczywiście do każdego wysłanego maila dołączony jest mój link partnerski.
4. z tego co widzę w statystykach to najczęściej udaje mi się sprzedać książkę "Bogaty Ojciec.." za 29,90 zł. i z tego mam około 5 zł. prowizji.
5. działam już w kilku programach ale jak na razie najwięcej zarobiłem w programie "Bogaty Ojciec"

oto moje dotychczasowe prowizje:
1. Bogaty Ojciec - 223 zł.
2. mBank - 107 zł.
3. Złote Myśli - 36 zł.
4. ProPartner - 10 zł.
razem: 376 zł.
jak na razie to nie jest źle, nie spodziewałem się tego szczerze mówiąc :)

programy w których działam możecie zobaczyć na stronie:
ziuber.pl

Pozdrawiam i życzę wytrwałości
czekam na wasze odpowiedzi, może razem wpadniemy na wspaniały kanał dystrybucji.

Ostatnio zmieniony niedziela, 1 sierpnia 2010, 21:19 przez ziuberek, łącznie zmieniany 2 razy

czwartek, 24 maja 2007, 19:17
Wyświetl profil WWW
Specjalista

Post Nie wstydźmy się że czegoś nie umiemy, nie wiemy opublikuj na facebooku
Najwięcej dochodów zawsze jest z tego programu, w który najwięcej się zaangażuje.

Zauważyłam, że drogi produkt daje dobre dochody jeśli trafi się z nim do właściwego klienta. Już o tym pisałam.

Robię kolejną stronę, taką z jaką mogę sobie poradzić. Zobacz: http://www.xsdcangu.ebaza.biz/ - jest tam też podstrona. Cały czas uczę się , co i jak można tam robić.
Dlaczego to pokazuję? - Jeśli czytają to osoby nie umiejące robić samodzielnie stron www i innych rzeczy, mogą swoich sił próbować na takich stronkach. mogą pytać, prosić o radę, pomoc.

Chcę jeszcze dodać, że z tą pracą 10-20 minut dziennie, to nie do końca jest tak. Początkowo trzeba się trochę napracować, ale rzeczywiście, gdy się już więcej umie, więcej zrobi, czas pracy faktycznie bardzo się skraca.
Nawet do 10-20 minut.
Zapraszam na: http://skocz.pl/bankiercangu

Oczywiście, liczę na to, że wkrótce zrobić coś naprawdę dobrego, ale... tymczasem zapraszam także na: http://skocz.pl/bankiercangu może wkrótce coś się bardzo tam zmieni. :)))

Nie wstydźmy się, że nie jesteśmy tak dobrzy jak inni, (np. jak ziuberek) ważne jeśli jesteśmy lepsi od siebie wczoraj.

Pozdrawiam

niedziela, 3 czerwca 2007, 13:29
Kierownik

Witam
W programie partnerskim Bogatego Ojca działam od 8 czerwca.
Mam kilka stron internetowych na których umieściłem banery i linki partnerskie.
Jak na razie na strone bogatego ojca przez moje linki weszło około 10000 ludzi, z tego mam jedno dośc spore zamówienie. Prowizja dla mnie z niego ponad 60zł.
Nie mam jej co prawda jeszcze na koncie ale w panelu administracyjnym widze informacje "prowizja naliczona".

W najbliższych dniach planuje wejsc w kolejne programy partnerskie.

Pozdrawiam

http://www.podsluchy.sklepy24h.pl podsłuchy, dyktafony cyfrowe, rejestratory dźwięku pendrive, w długopisie
http://www.domegro.pl nieruchomości ogłoszenia

niedziela, 17 czerwca 2007, 09:34
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

Post Re: Programy Partnerskie - Wasze opinie opublikuj na facebooku
ziuberek pisze:
Chciałbym zapytać ile średnio miesięcznie zarabiacie, lub ile dotychczas zarobiliście działając w programach partnerskich.

Dopiero teraz zauważyłam tabelę do głosowania o zarobkach. Dodałam swój głos biorąc pod uwagę swój zarobek tylko z PP http://www.fts.pl/fts.php?i=pp&tra=462b406fb670c
jak na 2 miesiące to przyznasz chyba, ze jest dobrze (bardzo dobrze)- prawda?
W żadnym innym programie pomimo znaczanie dluższego stażu nie zarobiłam (za cały okres) tyle, ile w tym jednym PP za dwa miesiące. Wystarczyło mi dwóch klientów i jeden czynny (zmotywowany przeze mnie współpracownik (ona też zarobiła dobrze) co Ty na to Ziuberku ?

niedziela, 17 czerwca 2007, 18:25
Wyświetl profil WWW
Manager

Canguxsd, czy bralas udzial w tym seminarium? To ciekawy temat, ale impreza dosc kosztowna. Pamietam z forum IPE, ze nie sposob bylo dowiedziec sie zadnych konkretow od uczestnikow tego szkolenia.

niedziela, 17 czerwca 2007, 19:41
Manager
Awatar użytkownika

Post Canguxsd, czy bralas udzial w tym seminarium? opublikuj na facebooku
W "tym seminarium" nie brałam udziału ale powiem Ci na czym to polega.
Jest to ekspresowy kurs inwestowania. Jeśli masz pieniądze to polecam, ale jeśli ich nie masz, wstrzymaj się i zarób, bo wierz mi takie seminarium wiele uczy, ale i wywołuje potrzebę zdobycia większej wiedzy. Rzecz polega na tym, byś mógł szybko zarobić na inwestycje. I nawet nie koniecznie trzeba Ci dużych pieniędzy, co gotowości do działania. W takich seminariach uczestniczyłam, choć w innym kierunku i wiem, ze dają bardzo dużo. Osobiście noszę się z zamiarem zapisania na kursy, np. Finanse w praktyce. Bo mnie interesuje tylko inwestycja i obroty finansami. Już nie chce mi się zajmować nieruchomościami, uganiać z ludźmi itp. Chcę mieć towar bez towaru i pieniążki z niego :) A fundusze dają małe niezadowalające mnie zyski, choć najlepsze w porównaniu z lokatami bankowymi no i.... w miarę bezpieczne, szczególnie gdy się pieniążki inwestuje rozłożone np. część z przewagą akcji, część w stabilnego wzrostu itd. - To jest dla nieznających się na samodzielnym inwestowaniu w akcje itp.

Pozdrowionka G.

Teraz moja marka

Ostatnio zmieniony niedziela, 13 lutego 2011, 15:58 przez canguxsd, łącznie zmieniany 2 razy

poniedziałek, 18 czerwca 2007, 19:34
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

Post JES!!! JES!!! JES! MUSZĘ SIĘ POCHWALIĆ opublikuj na facebooku
Jeszcze wczoraj, jeszcze dzisiaj nie wiedziłam, a oto dostałam wiadomość. Za seminarium z dni 16-17- zarobiłam od jednego mojego klienta i dwóch z zespołu zarobiłam 380- zł. Mówię, tam jest zarobek, gdzie jest pieniądz.

I tak oto w dwa miesiące dobijam do 1000 zł: http://skocz.pl/dobryzarobek.pl

Ziuberku, pochwal się ile zarobiłeś? Bo tych dwóch mi wygląda tym razem na Twoich klientów, :)

poniedziałek, 18 czerwca 2007, 20:06
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

Teraz to Ty się pewnie bardziej zaangażujesz bo ledwo zacząłeś a już tak ładnie zarobiłeś. GRATULUJĘ - jak widzisz prawdę Ci pisałam, że tu http://skocz.pl/dobryzarobek.pl jest ZAROBEK

Polecam wszystkim chcącym zarobić http://skocz.pl/dobryzarobek.pl - Ziuberka link też kiedyś na tym forum umieściłam. Bo ja się cieszę, gdy osoby współpracujące ze mną zarabiają.

Tylko pamiętajcie: Trzeba pracować od pierwszego dnia, a ja swoim współpracownikom pomogę, jeśli będą mieli jakieś problemy.

poniedziałek, 18 czerwca 2007, 20:58
Wyświetl profil WWW
Prezes
Awatar użytkownika

Cangu na początku WIELKIE WIELKIE i jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za polecenie mi tego programu :)

Dzięki Tobie w 15 dni, nie robiąc praktycznie nic, zarobiłem 400 zł.!!!! :lol: :lol: :lol:

w te 2 tygodnie zarobiłem więcej niż przez ostatnie 2 miesiące działania w moich pp

Cangu jeszcze raz DZIEKI i szacuneczek dla Ciebie, że jesteś już tak daleko w pp, będziemy brali z Ciebie przykład

PS. Do mojej drużyny zapisało się dzisiaj 2 obrotnch chłopaków (jak będą chcieli to tu napiszą..), a więc będą oni też Twoimi partnerami. Razem zawojujemy ten pp :)
Nie zapominaj o regularnym mobilizowaniu nas do działania..

Pozdrowionka

papa

poniedziałek, 18 czerwca 2007, 23:43
Wyświetl profil WWW
Manager

Hej, gratulacje, ZALOGA G! :lol:
Wasze sukcesy sa inspirujace. Moze i ja wkrotce na tyle sie wciagne w ten temat, ze bede w stanie do Was dolaczyc? 8)

wtorek, 19 czerwca 2007, 00:10
Prezes
Awatar użytkownika

Flippi pisze:
Wasze sukcesy sa inspirujace. Moze i ja wkrotce na tyle sie wciagne w ten temat, ze bede w stanie do Was dolaczyc? 8)

Najważniejsze są chęci i mobilizacja... Bez zbędnego zastanawiania się.. Zapisanie się do programu nic nie kosztuje, ale jak ja się zapisuje to staram się od razu, bez niepotrzebnej zwłoki coś zrobić (na początek umieścić chociaż linki sprzedażowe na przynajmniej 10 stronach w Internecie, takich jest tego pełno.. np. drobne.pl , allegro.pl, Twój blog osobisty, stopka w naszym forum, itp. )

Ja 2 tygodnie temu, ufając Cangu, po otrzymaniu od niej linka do zapisania się w pp, po prostu zapisałem się.. po tym zapisałem sobie moje linki Partnerskie w bezpiecznym miejscu mojego kompa, a dopiero na końcu przeczytałem czego dotyczy program partnerski..
i jak widzisz opłaciło się, po 2 tyg. ma 400 zł.!! WOW

Jak chcesz możesz czekać ale tu naprawdę nie ma na co
Może poszczęści Ci się tak jak mi i w krótkim czasie zdobędziesz dodatkowe parę zł. :)

Zobacz sobie ten Program jak masz ochotkę TUTAJ > http://tinyurl.com/ywfhhx
i dołącz do ZAŁOGI G :lol: :lol: :lol:

Pozdrowionka

wtorek, 19 czerwca 2007, 01:28
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

ziuberek pisze:
Cangu na początku WIELKIE WIELKIE i jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za polecenie mi tego programu :)

Dzięki Tobie w 15 dni, nie robiąc praktycznie nic, zarobiłem 400 zł.!!!! :lol: :lol: :lol:

w te 2 tygodnie zarobiłem więcej niż przez ostatnie 2 miesiące działania w moich pp

Cangu jeszcze raz DZIEKI i szacuneczek dla Ciebie, że jesteś już tak daleko w pp, będziemy brali z Ciebie przykład

PS. Do mojej drużyny zapisało się dzisiaj 2 obrotnch chłopaków (jak będą chcieli to tu napiszą..), a więc będą oni też Twoimi partnerami. Razem zawojujemy ten pp :)
Nie zapominaj o regularnym mobilizowaniu nas do działania..

Pozdrowionka

papa

Ziuberku - widzę u siebie jak buduje się Twój zespół. Sama bardzo się cieszę, że trafiłam na ten program. Nie wiem kto mnie zaprosił, bo tego nie mam wskazane, mam tylko tworzący się mój zespół.

Nie zapominam motywować , z tej prostej przyczyny, że mam was widocznych jak pracujecie. Lecz staram się robić to w miarę delikatnie. W myśl zasady. Człowieka można namówić, lecz przekonać musi się sam do idei, pomysłu ..."

Pisałam Ci kiedyś, jeśli Ty zarabiasz, ja zarabiam. Im więcej Ty, tym więcej ja. Patrzyłam jak to robiłeś, raz rozmyślnie umieściłam Twój link na forum, by Cię wesprzeć - miałam nadzieję, że ktoś wejdzie do i zapiszę się poprzez Twój link. Nie ma bowiem lepszej motywacji jak efekty. Program pokazuje mi linki osób z mojego zespołu stąd wiem, że te dwie osoby od to byli Twoi bezpośredni klienci. Nie trudno obliczyć ile zarobiłeś, ale chciałam byś sam to napisał.

MOŻE MOTYWACJĄ BĘDZIE DLA WAS TO:

KOMUNIKAT
Preferencyjne warunki udziału Partnerów w szkoleniach FTS

Robimy bardzo dużo, aby współpraca z nami w ramach Programu Partnerskiego była szczególnie atrakcyjna. Na początku czerwca 2005 podwyższyliśmy prowizje i nadprowizje. W zakładce „Materiały do pobrania" znajduje się przelicznik do pobrania w excelu pozwalający na obliczenie potencjału dochodowego zespołu sprzedażowego Partnera. Zdecydowaliśmy się także na inwestowanie w edukację finansową naszych Partnerów.

Każdy Partner, który posiada zespół sprzedażowy liczący przynajmniej 10 osób bezpośrednio przez siebie zrekrutowanych (II linia sponsorowania) - może wziąć udział w dowolnym kursie prowadzonym przez FTS, otrzymując za siebie, lub członka swojej rodziny prowizję w pełnej wysokości 200 zł.

Pisząc krócej: Każdy Partner mający 10 współpracowników w II linii może siebie zapisać na dowolny kurs FTS i jeszcze za to otrzymać wynagrodzenie. Proszę pamiętać o wykorzystaniu swojego linku sprzedażowego!
Do zobaczenia na sali szkoleniowej!
dr Andrzej Fesnak
Franciszek Staniszewski

To komunikat od Firmy FTS Fesnak

Od siebie dodam: Zobaczcie na moją stronkę: http://www.xsdcangu.ebaza.biz/ Nie umiem robić stron, ale staram się robić, co robię możliwie przejrzyście i czytelnie.
Zobaczycie, że jestem w wielu Programach Partnerkich lecz TYLKO -
" FTS FESNAK " nie bombarduje mnie reklamami, nakłaniającymi do kupna czy zapisania się na jakikolwiek kurs. Daje mi go w prezencie (CZYTAJ - KOMUNIKAT )
A jedyne, maile jakie dostaję to GRATULACJE za zarobione prowizje.

NAwet nie namawiają mnie do pracy. Oni wiedzą, co oferują i wiedzą, że nie ma sensy nikogo do niczego namawiać, bo najlepsi są pracownicy (partnerzy) którzy sami widzą, jak dobrą ofertę otrzymali.

GRATULUJĘ ZIUBERKU - Gdybyś się tak zangażował jak angażujesz się w inne..... Miałbyś znacznie lepszy efekt w te 15 dni.

Ale dobrze jest jak jest. Cieszę się, ze zarobiłeś.
UWIERZCIE MI - W tym akurat mam doświadczenie. Zarobek jest tam gdzie drogi ale wartościowy towar. ) Obrót dużymi pieniędzmi.

Jeśli ktokolwiek z was, woli być w zespole Ziuberka oto jego link: http://www.fts.pl/fts.php?i=dzial&id=21 ... e17ab096a5

Ja mu nie zazdroszczę - jak i wam nie pozazdroszczę. Każdemu postaram się pomóc. Zarabiajcie jak najwięcej, ale prcujcie.

DLA WSZYSTKICH - POZDROWIONKA I MIŁEGO DZIONKA
Cangu $ Canguxsd

wtorek, 19 czerwca 2007, 07:53
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

Flippi pisze:
\

Flippi - nie zarobisz gratulując nam, zarobisz biorąc się do działania z nami :)

wtorek, 19 czerwca 2007, 07:59
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

Post POMYLIŁAM SIĘ - NIE TEN LINK ZIUBERRKA PODAŁAM opublikuj na facebooku
Podałam link Ziuberka informujący o tematach kursów, a łatwiej zapisać się do jego jego zespołu można przez link: www.fts.pl/fts.php?i=pp&tra=465e17ab096a5

Zapraszam też na moją stronkę gdzie znajdziecie więcej informacji: http://www.xsdcangu.ebaza.biz/ łącznie z podstronką: AKADEMIA FINANSOWA http://www.xsdcangu.ebaza.biz/p5.html

Teraz idę wspierać ludzi z innego mojego zespołu. Może ściągnę ich na nasze forum. Trzeba pokazać swoim współpracownikom zainteresowanie, zmobilizować ich do pracy. Dodać im wiary. Czasem ludzie zapisują się pod wpływem chwili, impulsu i zapominają. Warto im przypomnieć. Pokazać, że nic nie robiąc, tracą czas a co za tym idzie - pieniążki.

Ziberku - na Ciebie od początku liczyłam, dlatego bierz się do roboty. Idź na strony FTS Fesnak - czytaj, ucz się co jeszcze i jak jeszcze możesz z pożytkiem dla siebie działać.

Powodzenia i sukcesów życzę.
P.S.
Mobilizuj też ludzi ze swojego zespołu.

wtorek, 19 czerwca 2007, 08:44
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

Post LInk nieaktywny opublikuj na facebooku
Kurcze - pogrubiłam ten link: www.fts.pl/fts.php?i=pp&tra=465e17ab096a5 i zrobił się nieaktywny.

Jak widzicie ja wciąż się uczę unternetu, co nie znaczy, że nie mam doświadczenia w biznesie. :)

wtorek, 19 czerwca 2007, 08:47
Wyświetl profil WWW
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna