Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/kylu79/ftp/forum.przyjaznyinwestor.pl/includes/utf/utf_tools.php on line 1781
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1038: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1038: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)

Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/kylu79/ftp/forum.przyjaznyinwestor.pl/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4668: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4670: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4671: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4672: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
 Mam pomysl ale potrzebuje chetnych ... • Forum i Blogi Inwestorów • Inwestowanie, nieruchomości, fundusze, giełda, eBiznes

Warto wiedzieć więcej - Prawo cywilne i prawo karne w praktyce

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Mam pomysl ale potrzebuje chetnych ... 
Autor Wiadomość
Manager
Awatar użytkownika

AdamD pisze:
toro pisze:
2 - nie mam pojęcia o czym Ty do mnie piszesz :D Można ze trzy słowa wyjaśnienia?

Forex zgadza sie

Druga opcja polega na tym ze w tych buxach do klikania mozna za okreslona kwote wykupic sobie poleconych czyli kupujemy ze na przyklad 50 referali jak oni bede klikac to mamy na tym zarobek nic nie robiac . Jaki ? to zalezy na jak aktywne osoby natrafimy przy zakupie

http://www.banerbroker.dzialaj.net/prezentacjabb/

poniedziałek, 17 listopada 2008, 15:08
Wyświetl profil WWW
Manager

Czyli w przypadku pierwszym o zyskach decyduje wiedza, a w drugim szczęście? :wink: I to szczęście podwójne, bo jak się zwinie platforma forexowa to można iść na inną - a jak się zwinie "klikalnia" to zakupione refy lecą w kosmos.

To daje pewien obraz ;)

poniedziałek, 17 listopada 2008, 15:20
Manager
Awatar użytkownika

1 Czesc polega ma uzyskanie kasy z inwestycji w czas kazdy np klika uzyskuje drobna sume ale cala grupa wyrabia juz jakas sume ktora mozna wyplacic ..
Kazdy poswieca pare minut dziennie ale to ma znaczenie

Kumuluje sie w ten sposob praca calej grupy...

Cala grupa osiagnie 20$ dziennie moze uda sie i wiecej zobaczymy...

Zatem 1 czesc oparta jest na wspolnej pracy dla jednego wspolnego celu

2 Czesc polega na pomnozeniu tej pracy dzieki systemowi forexowemu (dzieki mojej wiedzy + praca od 7 do 19 + odrobina szescia )

Kto nie chce uczestniczyc w pracach grupy np nie chce mu sie klikac a ma kilka dolarow moze zrobic bezposrednio swoj wklad w dolarach ...

Takie sa zalozenia pomyslu ...
1. Wspolny cel duzej grupy ludzi : Wolnosc niezaleznosc finansowa
2. Wspolna dlugoterminowa praca i zysk z niej
3. Systemowe inteligentne pomnozenie jej wynikow na forex
4. Osiagniecie celu wraz z odpowiednimi wskazaniami i rozliczeniami

U podstaw klubowego dzialania chcialbym by lezala solidarne dzialanie, pracowitosc, solidnosc,konsekwencja ,wiedza systemowa , jawnosc i uczciwosc.....

wtorek, 18 listopada 2008, 12:48
Wyświetl profil WWW
Bezrobotny

Witam!
Sprawa jednak wygląda tak, że firma bux.to nie zawsze wypłaca pieniądze.
Czasami to robi, ale rzadko, więc nie ma sensu robić takiego przedsięwzięcia z tą firmą. Proponuje znaleźć lepszą bardziej stabilniejszą, dobrym rozwiązaniem byłby neobux.com, choć tutaj jest dosyć mało reklam dziennie, około 4-5.
Pozdrawiam!

wtorek, 18 listopada 2008, 17:01
Kierownik

witam ja mam problemy żeby zarejestrować się w alertpay... zaznaczę że konto osobiste i daje next i nic się nie dzieje ....

edit kiedy program rusza ??

wtorek, 18 listopada 2008, 18:07
Manager
Awatar użytkownika

Juz teraz ruszamy ...

Co do bux.to to sie przekonamy

Zobaczymy jak nie zaplaca poprostu wezmiemy inna firemke czekam tez na wasze propozycje gdzie grupa moze uderzyc by zarobic...

Najlepiej cos darmowego za klikanie czy cos takiego

Obecnie jest 27 osob i wszyscy chetni wpisuja sie pod jednego linka ktorega prowadzacy czyli ja podam kase z refkow wyplacamy w kilka dni wiec wiemy czy placa czy nie Jak tak to jedziemy dalej jak nie coz inny temat inna firma
Jak kazdemu sie cos uzbiera to wyplaca ..

Cala kasiorke depozytujemy w forex ja to mnoze , mnoze , mnoze i z tej malej kasiorki robimy sporowa a pozniej jeszcze wieksza

Decyzja jest decyzja za pare dni bedzie 10$ zobaczymy czy zaplaca wiec nie ma sensu sie teraz wycofywac

wtorek, 18 listopada 2008, 22:00
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

disc pisze:
Witam!
Sprawa jednak wygląda tak, że firma bux.to nie zawsze wypłaca pieniądze.
Czasami to robi, ale rzadko, więc nie ma sensu robić takiego przedsięwzięcia z tą firmą. Proponuje znaleźć lepszą bardziej stabilniejszą, dobrym rozwiązaniem byłby neobux.com, choć tutaj jest dosyć mało reklam dziennie, około 4-5.
Pozdrawiam!

co do bux.to zaniedlugo zobaczymy

zapisalem Twoja propozyje neobux.com ..

Jak ktos ma jakies propozycje gdzie cala grupa moze sie zapisac lub cos zrobic zeby zarobic kase by wrzucic na forex to podawajcie prosze ja zapisze i jak bedzie wiecej propozycji a te bux.to nie wypali zrobimy ankiete i zaglosujemy co bierzemy na nastepna akcje

wtorek, 18 listopada 2008, 23:12
Wyświetl profil WWW
Project Manager

riker1986 pisze:
pozdrawiam cieplutko :oops:

zapisany na listę ;)

Pozdrawiam cieplusieniuńko !!

wtorek, 18 listopada 2008, 23:18
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

Milo mi Cie powitac na pokladzie ...

Zapis mozna zrobic na http://wolnosc-finansow.blogspot.com/ tylko koniecznie trzeba tez potwierdzic ta rejestracje link powien przyjsc emailem . Rejestracja nie potwierdzona to tak jakby jej nie bylo.

Pierwsza akcja Klubu to wspolne wklikiwanie kaski z przeznaczeniem na forex
http://bux.to/?r=riker1986 - koniecznie z tego linku wszyscy inaczej to jakby sie wogole nie dzialalo dla grupy musi byc polecony riker1986

Konieczne konto
https://www.alertpay.com/

Prosze o codzienne dzialania w tym temacie. Dzialanie jest tu kluczem do sukcesu + oczywiscie system forexowy ktore to dzialanie pomnozy

Mozna tez depozytem wesprzec system jak ktos chce niech pisze do mnie na priva..

Jesli ma ktos inne propozycje dla calej grupy niech poda !!

Moze ktos polecic komus Klub niech poleci tak by zainteresowana osoba wpisala sie na liste email i potwierdzila ten email linkiem

wtorek, 18 listopada 2008, 23:52
Wyświetl profil WWW
Kierownik
Awatar użytkownika

Arek pisze:
riker1986 pisze:
pozdrawiam cieplutko :oops:

zapisany na listę ;)

Pozdrawiam cieplusieniuńko !!

no przyda mi się bo zimno sie robi :)

Szokujace OKAZJE CENOWE tanie laptopy super ebooki oraz darmowe programy i gry internetowe czyli najtanszy sprzet komputerowy w internecie

Twoja droga do wolności finansowej - niezależność finansowa

wyszukiwarka filmów - wyszukiwarka torrentów - mp3 :: Zasysaj.Com.pl

środa, 19 listopada 2008, 09:40
Kierownik

a jeszcze mam takie pytanko:

da się sprawdzić kto jak klika ??

bo wiadomo że będą klikacze i tacy co klikną 2-3 dni i po sprawie

środa, 19 listopada 2008, 14:54
Manager
Awatar użytkownika

Wszystko da sie sprawdzic ...
Kazdy sobie robic Print Screen obrazek z ekranu ze swoich statystyk po miesiacu i przysyla do mnie to bede wyliczal ile kto ma kasiorki na klikane i zarobione...
Nic sie nie ukryje :)

środa, 19 listopada 2008, 16:42
Wyświetl profil WWW
Kierownik

były jakieś wieści w temacie ?? bo miałem problemy z mailem i nie wiem czy były jakieś info... jakieś statystyki można prosić? np. ilu jest klikaczy ile jest zarobione itp.

wtorek, 25 listopada 2008, 09:07
Kierownik
Awatar użytkownika

investstudent pisze:
były jakieś wieści w temacie ?? bo miałem problemy z mailem i nie wiem czy były jakieś info... jakieś statystyki można prosić? np. ilu jest klikaczy ile jest zarobione itp.

hej, od kilku dni nic sie nie zmiania jest stała ta sama liczba osób czyli 6

zarobione 3.6$ do tej pory

Artykuł czytało 1000 osób jak widać skuteczność znikoma :(

nie wypali chyba, kurde co z tymi ludźmi .... :roll:

Szokujace OKAZJE CENOWE tanie laptopy super ebooki oraz darmowe programy i gry internetowe czyli najtanszy sprzet komputerowy w internecie

Twoja droga do wolności finansowej - niezależność finansowa

wyszukiwarka filmów - wyszukiwarka torrentów - mp3 :: Zasysaj.Com.pl

wtorek, 25 listopada 2008, 12:19
Vice Prezes
Awatar użytkownika

Bo żeby ludzie przyłączyli się do biznesu to potrzebny jest pomysł, ale przede wszystkim autorytet...

A wy sorki, go nie macie....

wtorek, 25 listopada 2008, 12:34
Wyświetl profil WWW
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna