Warto wiedzieć więcej - Prawo cywilne i prawo karne w praktyce

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Może ja zacznę - toro 
Autor Wiadomość
Manager
Awatar użytkownika

Post Może ja zacznę - toro opublikuj na facebooku
witam
Widze ze klub sie nie rozwija w zaden sposob nie mowie juz o wspolnym koncie ale chyba na wspolna pomoc nas stac

Calkowita lipa w aktywnosci a wiec ..

Moze ja zaczne swoj temat mam nadzieje ze inni pojda w moje slady i bedziemy mogli sobie nawzajem pomgac i uczy sie od siebie .

O mnie
Na imie mam Piotrek urodzilem sie 1979 r ukonczylem studia z ekonomii chce w zyciu zaczac od wolnosci finansowej i zrobic tyle dobrego tylko ile zdalam zanim odejde do lepszego swiata ...
Moja walke bede opisywal na http://www.freewebs.com/zycietowalka/

Moja historia z wolnoscia jest burzliwa i zakonczona narazie samymi trudnosciami .... zeby nie powiedziec kiepsko .

W sredniej chcialem zbudowac maszyny ktore by za mnie pracowalem mialem malo rozsadne podejscie do pieniedzy uwazalem je za zlo.

Pozniej okazalo sie ze zeby zbudowac jakis system czy maszyne trzeba pieniedzy nie zastanawialem sie ani chwili po zdanej maturze poszedlem na ekonomie .....

Okazalo sie nie ucza mnie tam zarabianie konkretnych pieniedzy ktore potrzebne mi byly w owym czasie na budowe maszyn ale roznych innych rzeczy do niczego wtedy mi nie przydatnych...

Zaczelem wstepna edukacje z zakladami i forexem

Zaczelem wiec edukacje na wlasna reke sprobowalem drobnego samozatrunienia handlowego i byl bankrut uu to byl piekny bankrut przekonalem sie co to jest czynsz zus us bank instytucje typu agroreg itp jak wszyscy chca na tobie zarobic i cie wycyckac do zera bezcenna wiedza.

Chcialem pozniej olac po licencjacie ta szkole i ten kraj i wyjechac zagranice ale klopoty zdrowotny z poruszaniem sie skutecznie mi to uniemozliwily teraz jest normalnie.

Zaczelem robic mgr a co mi tam i bo tak mi nic wtedy lepszego nie wpadlo do glowy. Podczas studiow odkrylem dwie rzeczy ksiazki Rk i nauke o dawaniu to by super strzal w dziesiatke.

Postanowilem ze bede wolny ze zbuduje konkretny duzy biznes system typu gadu - gadu czy allegro bede mial milion uzytkownikow

Rozpoczelem projektowanie mojego wodociagu dla miliona ludzi ... znalazlem wspolnika ale projekt okazal sie trudniejszy niz myslalem i stanal po mimo sporego wkladu i czasu i kasy ale bo brak kasy i trudnosci narazie zatrzymaly projekt[url]
http://dev.mellerist.com/mafportal
chcialbym go kiedys dokonczyc i uruchomic te tysiac systemow do handlu wspolnego lub automatycznego na forex moze ktos mi pomoze az tak duzo nie trzeba

No jak zwykle jak cos Ci sie nie udaje w biznesie to nie udaje tez w zyciu osobisty kasa warunkuje nie tylko prace ale i zycie a ktos mi wowczas bliski uznal ze jestem marzycielem i ze ta cala wolnosc jest nie realna ze marzenia nie dadza mi chleba i nic to nie da nic nie osiagne.

No niestety jestem marzycielem marze o wolnosci o systemach ktore zaprojektowalem i kiedys wykonam a one beda wstanie pomagac tysiaca a nawet miliona ludzi .......

Niestety to wszystko bylem zmuszony odrobic
Najpierw gowniany staz w biurze gminy (bo niechcialem byc sam po tym wszystkim i wyjazd odpadl)
Pozniej biuro do teraz a od tego grudnia jestem bezrobotny na chwile ale nie bez pracy ....
Sporo sie nauczylem w tych biurach napewno wiem dlaczego jest tak zle w tym kraju i bede umial tez poprowadzic swoje biuro

Znowu jestem z kims kto mowi mi i ma przekonanie ze jestem marzycielem i z marzen o wolnosci nie mozna zyc i ze jak nie uda sie praca to moze byc kiepsko
czemu jest tak mala ludzi co wie o co chodzi dobrze ze jest takie forum jak to

A wiec ja jestem marzycielem w ziwazku z tym ze nie mozna walczyc z tym kim sie jest ja dalej znowu z niczym po wszystko zrobilem projekt i tu na tym forum znalazlem inwestora ...
Robie nowy projekt bo chce pomagac ludzia i udowodnic innym i sobie ze z marzen mozna jednak i to bardzo bardzo dobrze zyc na wysokim poziomie
Najlepsza zemsta jest sukces wiec czekam na czas zemsty .

Aktualny moj stan posiadania jest skromny ogranicza sie do auta kompa laptopa netu itp + troche kasy na zakladach i na forex jest tego nie wiecej niz 10 000...... zawsze cos mozna jednak zarobic

Moje umiejetnosci dotycza glownie zakladow i forexu oraz funduszy .

Chcialbym byscie w temacie ebiznesu foreexu funduszy nieruchmosci cos mi tam pomogli czy podpowiedzieli czy to w ebiznesie czy to na forex ,czy nawet w szukaniu pracy
ja tez sie postaram cos podpowiedziec czy pokazac Wam dla wspolnego zysku i korzysci

Postaram sie przedstawiac tutaj moje ruchy zarobkowe

Licze na wasza pomoc i rady

pozdrawiam wszystkich wolnosciowcow mam nadzieje ze tez pozakladacie wlasne tematy i bedziemy sobie wkoncu nawzajem pomagac

Uwazam ze do wolnosci dochodzi mimo wszystko samemu i ze nie ma tu demokracji a trzeba byc dowodca ktory decyduje za siebie i wydaje polecenia innym ale to ze wydaje to placi i ze jednak warto sobie pomagac mimo to

uwazam ze trzeba byc tez jak ten stary kon zwyciezca
nie widziec czyli widziec przeszkody tylko z bliska nie martwic na zapas przeszkodami
nie slyszec - nie sluchac ludzi ktorzy mowia ze sie nie uda a nie proponuja zadnych konstruktywnych dzialan tylko fizyczna prace
nie pamietac - porazek zeby sie nimi nie przejmowac ale pamietac jako nauke

mam nadzieje ze sa osoby ktore mi pomoga a ja im ....

http://www.banerbroker.dzialaj.net/prezentacjabb/

Ostatnio zmieniony poniedziałek, 12 listopada 2007, 17:47 przez toro, łącznie zmieniany 3 razy

poniedziałek, 12 listopada 2007, 01:33
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

No niestety lub stety od polowy grudnie chwilowo nie mam pracy..

W zwiazku z tym mam duzo czasu i biore sie do walki i do dzialania o wolnosc ...

W zyciu stosuje porposta zasade nie podoba mi sie cos, chce cos zmienic, zrobic , mam pomysl probuje oczywiscie rozsadnie itd ale dzialam ....
lubie wyzwania lubie ryzyko lubie dzialania lubie tworzyc.

Licze na Wasza pomoc i rady w nastepujacych dzialaniach

Plan 1
w zyciu chce robic dobre rzeczy dawac i pomagac Otwieram wiec duzy ciekawy ebiznes chcemy ruszyc od stycznia .

Licze ze zostaniecie moim partnerami w pp, uzytkownikami , podpowiecie cos o marketingu czy wyrazicie swoje opinie

Plan 2
Zarobek z zakladow i inych form internetowego zarobku chce przeznaczac na forex wygrane dzielic na
1/3 zostaje
1/3 na fundusze mabnku chce uzbierac ich 100 - 200 000
1/3 poprostu wydaje na zycie

Zysk z fundusz co jakis czas realizuje i przeznaczam no forex

Chce wygrac swoja wolnosc w postaci 100 -200 000 w mbanku

Licze na wspolne zarobki gre na fx i uwagi co do ezarobkow i funduszy mabnku

Plan 3
Chcialbym dokonczyc jak tylko sie rozkrece z gra moj projekt na forex
http://dev.mellerist.com/mafportal/
Musze zaprojektowac i wykonac tam jeszcze pewne elementy ale sam nie dam rady ich wykonac musze zlecic programiscie

Jakby ktos byl chetny w pomocy i zainwestowaniu w dokonczenie projektu ktore ma docelowo miec uruchomione dziesiatki czy setki systemow na forex dla tysiecy czy setek tysiecy ludzi to chetnie sie dogadam i przyjme z otwartymi rekami inwestora.
Narazie mam polowe niczego a chetnie by wolalbym miec jakas czesc czegos

Plan 4
Zakladam roszade w posiadaniu
Chce kupic mieszkanie na kredyt dlugoterminowy
To co w nim mieszkam sprzedac
Kase zainwestowac w fundusze mysle o zrownowazonych
Zysk z fuduszy przeznac na plan 1 lub 2

Licze na podpowiedzi gdzie kredyt jaki jakie fundusze i inne uwagi mile widziane

Plan 5
Jesli nic z tego co planuje nie wyjdzie to niestety bede szukal etatu albo tu albo zagranica...
Wtedy chce kupowac nieruchomosci na krechy tak z 5-6 i dodatkowo probowac innych tematow

Mam do Was pytanie macie jakie mozliwosci roboty u Was w firmach?
Mam chest bojowy
W biurach
Na produkcji
I w projektowaniiu i czesciowo wykonywaniu ebiznesow

Jestem mobilny mam auto komore laptopa a wyjazdy no problem :)

Plan 6
Napisanie ksiezki eboka

Mam prosbe zkladajcie swoje tematy w klubie :evil: dzialajmy pomagajmy sobie przeciez mamy wspolny cel :D

Ostatnio zmieniony poniedziałek, 12 listopada 2007, 18:30 przez toro, łącznie zmieniany 2 razy

poniedziałek, 12 listopada 2007, 10:45
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

Znasz jakiś język obcy??

poniedziałek, 12 listopada 2007, 12:48
Manager
Awatar użytkownika

Powiem szczerze że przeczytanie tych tekstów jest bardzo motywujące. Naprawdę ciekawie opisałeś swoje dotychczasowe doświadczenia. Myślę że za pare lat będziesz mógł uruchomic kolejny plan:
Cytuj:
Plan 6
sprzedaż autobiografii

pozdrawiam

Co ty wiesz o inwestowaniu?
http://www.mlodybiznes.org
Pełne wersje gier za darmo:
http://archiwumgier.pl

poniedziałek, 12 listopada 2007, 14:25
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

mztoday pisze:
Znasz jakiś język obcy??

Musialbym pociwczyc ostatnio nie bylo potrzeby a to sie zapomina latwo

poniedziałek, 12 listopada 2007, 18:06
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

ArcyK pisze:
Powiem szczerze że przeczytanie tych tekstów jest bardzo motywujące. Naprawdę ciekawie opisałeś swoje dotychczasowe doświadczenia. Myślę że za pare lat będziesz mógł uruchomic kolejny plan:
Cytuj:
Plan 6
sprzedaż autobiografii

pozdrawiam

No napisanie ksiezki czy eboka pomysl nie zly moze skorzystam ale narazie mam inny temat na glowie

Dzieki za pomysl dopisuje do planu

poniedziałek, 12 listopada 2007, 18:27
Wyświetl profil WWW
Kierownik

Skąd jesteś?

środa, 12 grudnia 2007, 00:04
Manager
Awatar użytkownika

No to sie stalo nie jestem juz na zmianie 8g ale zabieram sie za ebiznes

Powiem ze to takie dziwne uczucie troche strach niepewnosc ale ekstycja ze wkoncu mam szanse zrobic co wartosciowego i cennego i zarabiac normalne pieniadze ...

Problem jest taki ze mam bardzo bardzo ograniczone budzet ale za to mam komputer net auto itp mam sporo pomyslow i cos tam sie wiem - wierze tez w ludzi ..

W koncu wiem tez z doswiadczenia ze jak sie ma dobry pomysl , dobrze zamkniety w jakis rozsadny projekt i system i umie sie pokazac prawdziwe jego perspektywy no to jest szansa ze znajada sie inwestorzy ktorzy zechca sfinasowac jego wykonanie bo poprostu bedzie to okazja

Prosto nie bedzie i niewiem czy nie bede musial znowu gdzies uderzyc do roboty by dorobic ... zobaczymy

W sumie problem barku pieniedzy nie jest tak dotkliwy jak to ze poprostu niewiem jak pewne rzeczy zrobic a zlecenie mam ograniczone ze wzgledu na kaske

No w pierwszy tygodniu wyciaglem prawie 400 zl - nawet niezle wsumie az tyle czasu na to nie posiwecilem jak sobie pomysle ze kiedys siedzialem nad tym 40 g ale niewiadomo co dalej

Aktualnie zajmuje sie
Zakladami
Klammlose
Forexem (Oanda)
Roznymi Pp
oraz takimi tematami ktore mi sie spodobaja

Plan 1
Otwieram duzy ciekawy ebiznes chcemy ruszyc od marca :D - no tak to bywa ze przy takich projektach zawsze sie opozna a zna ktos by bylo inaczej :D

Plan 2
Chce stworzyc ebiznes taki katalog wszystkich tematow ktore mi wpadne w rece

Zysk przeznaczam no forex

A zyski z forexu na emarketing , fundusze mbanku i na zycie

Plan 3
Chcialbym dokonczyc jak tylko sie rozkrece z gra moj projekt na forex
http://dev.mellerist.com/mafportal/
Musze zaprojektowac i wykonac tam jeszcze pewne elementy ale sam nie dam rady ich wykonac musze zlecic programiscie

Jakby ktos byl chetny w pomocy i zainwestowaniu w dokonczenie projektu ktore ma docelowo miec uruchomione dziesiatki czy setki systemow na forex to nadal zaprasza

Plan 4
Probuje zrobic roszade z nieruchomosciami ale znalzezc i to pozolatwiac to jest poprostu trudne

Licze na podpowiedzi gdzie kredyt jaki jakie fundusze i inne uwagi mile widziane

Plan 5
Co do napisania eboka to bede pisal pojedyncze mniejsze artykuly opisywal rozne tematy i je publikowal na www w ramach ebiznesu

Jesli ktos ma wolny 1000 zl i chcialby przy minimalnym ryzyku podwoic go na zakladach i na przyklad zyski zainwestowac na forex na oandzie to chetnie pomoge (w miare mozliwosci czasowych)

środa, 26 grudnia 2007, 14:57
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

Aktualnie zarabiam w necie tak jak wyzej juz pisalem glownie na zakladach i klamm lose troche tez forex (w tym tygodniu udalo mi sie nabic 250zl) wedlug mnie nie zle ale ale .. nie jest to staly grosz nie daje mi pewnosci nie moge nic planowac ani kredytowac ....

1. Rozpoczelem dzialanie organizacji ktore w zalozeniu ma za zadanie budowac wszystkie ebiznesy jakie tylko uda sie nam wymyslec w grupie a zyski przeznaczamy na system forexowy prowadzony przez cala grupe a dalej zyski z systemu fx do podzialu na nowe projekty i osobiste inwestycje itp

Mam nadzieje ze zaniedlugo cala system i struktura organizacji ruszy jak ktos dziala sam a umie poswiecic swoj indywidualizm na rzecz wspolnego dzialania i wykonywania zadan grupowych i jest gotowy wlozyc kase czas i serce do wykonywania zadan w ramach budowy roznych projektow to prosze info na priva

W ramach organizacji kazdy ma szanse realizowac swoje pomysly ale jednak bez wykonywania zadan dla innych nie ma mowy zeby mogl uczestniczyc w dzialaniac chyba ze w ramach inwestycji w dane dzialanie - inwestorow tez mam nadzieje bede mial okazje zaprosic ale najpierw musimy miec do czego czyli jakies projekty ...

2. Co do mojego duzego ebiznesu no idzie do przodu jest ok - jestem zadowolony bardzo

3. Co do etatu czy pracy np zagranica to kasa bys sie przydala np na budowe ebiznesow niewiem niechcialbym wolalbym budowac biznes i inwestowac na gieldzie ale nie mowie nie bo trzeba zarabiac zyc na bierzaco tak wlasnie jest bo zycie jest brutalne ...

piątek, 4 stycznia 2008, 22:52
Wyświetl profil WWW
Kierownik

Witaj,

zacząłbym na Twoim miejscu od podstaw, czyli od posiadanych przekonań. Czy z przekonaniem, że "życie to walka" sam nie prosisz się o kłopoty i nie nakierowujesz na nie swojej podświadomości?

Czy nie lepiej myśleć, że "życie to cudowny taniec" albo "piękny obraz, który maluję własnymi barwami"?

Pamiętaj, że szukając walki znajdziesz walkę.

Od naszych przekonań zależy naprawdę bardzo wiele. Nie wiem czy zgłębiałeś książki pokroju "Obudź w sobie olbrzyma" lub pozycje typowo NLP, ale to bezcenna lektura.

wtorek, 8 stycznia 2008, 15:40
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

Ty lubisz tanczyc malowac..

Ja lubie walczyc i walka to fajna sprawa andrenalina harmonia ruchow wyzwania odwaga to jest wlasnie to co lubie ...

Wszystko co osiagnelem w zyciu musial wywalczyc ...

Zaczelo sie juz od podstawowki od 1 klasy tylko dlatego ze walcze osiagnelem to co osiagnelem
Nie dlatego ze zycie to taniec czy obraz
Nie dlatego ze umie malowac tanczyc czy jakolwiek zdolny

Ale tylko dlatego ze walcze o to co uwazam za sluszne...

Pomysl myslisz ze bedziesz wolny tylko ze przeczytasz jakies motywatory czy bedziesz zycie jest piekne..

Czy dlatego ze bedziesz codziennie walczyl pracuja , walczac na gieldzie budujac biznesy , zdobywajac kase na nieruchomosci w banku ...

Motylkiem i kwiatuszkiem jestes i bank pozyczy kase chocby na 2 nieruchomosc nie mowiac juz o nastepnej czy musisz ja sobie wywalczyc wychodzic pokonac wszystkie przeszkody ...

Pomysl chwile bo widze ze masz romantyczne podejscie do zycia ...

środa, 9 stycznia 2008, 17:52
Wyświetl profil WWW
Kierownik

toro pisze:
Ty lubisz tanczyc malowac..

Nie napisałem, że lubię. Widzisz, jak sam sobie nakładasz filtr na odbiór rzeczywistości? :)

Cytuj:
Ja lubie walczyc i walka to fajna sprawa andrenalina harmonia ruchow wyzwania odwaga to jest wlasnie to co lubie ...

Walka to przede wszystkim ciągli przeciwnicy.

Cytuj:
Wszystko co osiagnelem w zyciu musial wywalczyc ...

1. Z takimi przekonaniami na pewno się to nie zmieni.
2. Zmieniając przekonania możesz to zmienić.

Cytuj:
Pomysl myslisz ze bedziesz wolny tylko ze przeczytasz jakies motywatory czy bedziesz zycie jest piekne..

Znów mówisz o z góry przyjętych założeniach. Nie motywatory. Wskazuję Ci konkretne narzędzie: NLP i przekonania.

Wiesz dlaczego to robię? Bo właśnie to odmieniło moje życie. Po prostu wiem, że to jest skuteczne. Rzeczywistość wokół nas jest efektem naszych myśli.

Cytuj:
Pomysl chwile bo widze ze masz romantyczne podejscie do zycia ...

I to paskudnie romantyczne! I to jest piękne! :-)

środa, 9 stycznia 2008, 23:24
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

bellois pisze:
Walka to przede wszystkim ciągli przeciwnicy.

Dokładnie. Szukajmy partnerów, nie wrogów. Wchodząc do banku z nastawieniem 'znowu będę musiał walczyć o kredyt' na pewno odniesiemy gorsze rezultaty niż byśmy głęboko wierzyli w to, że spotkamy jednak partnera do rozmów (pozytywne nastawienie).

Wielu w to nie wierzy ale coś w tym jest...

Dla relaksu polecam filmik (nieco długi, obejrzałem kilkanaście minut tylko), który przedstawi to w nieco 'fantastyczny' sposób :-) Sekret bycia bogatym :-) --> http://www.universallawstoday.com/secret.html

Pozdrawiam!

środa, 9 stycznia 2008, 23:50
Kierownik

No nie mogłem się nie wypowiedzieć czytając to.

TORO: wszyscy wiemy, że życie nie jest łatwe, że ciągle daje po D... i w ogóle niczego nie otrzymujemy za darmo. Ale z tego co piszesz, to masz pozytywne nastawienie, pełne pasji i uporu. Jesteś gotowy wylać wiele krwi, potu i łez aby zdobyć to czego pragniesz- I TAK TRZYMAJ !!

Ale spróbuj spojrzeć na to z innej strony... Jeżeli będziesz całe życie walczył to w grę wygranej walki wchodzi też przegrana innej walki...
A po przegranej o wiele trudniej się zebrać niż po zmianie partnera do inwestycji.

Bo gdy walczysz to narasta w Tobie zło, zło które może kiedyś eksplodować i zrobić komuś krzywdę. A to czego szukasz to zdrowa rywalizacja, to jest uparte dążenie do celu, to tak powinno wyglądać! Jak pisali poprzednicy- Szukasz partnerów - nie przeciwników! Potrzebujesz przestrzeni - nie ringu! Masz zarabiać pieniądze i wychodzić z inwestycji (udanych bądź nie) z pozytywnym nastawieniem, a nie ze wzrokiem mordercy... Bo tylko tak mi się kojarzy pojęcie "walka" ... Walka to zło...

Bellois, Spirit - mam nadzieję, że chociaż Wy rozumiecie :)

czwartek, 10 stycznia 2008, 02:05
Wyświetl profil WWW
Administrator
Awatar użytkownika

Szanujesz innych, to Cię szanują. Miłujesz innych, to Cię miłują. Pomagasz innym, to Ci pomagają. Dajesz pieniądze, to otrzymujesz pieniądze.

Krótko mówiąc: dawaj innym to, co chcesz aby inni Ci dawali :wink:

"Skoncentruj się na tworzeniu źródła dochodu pasywnego. Dochodu, który będzie generował pieniądze nawet wtedy, gdy przestaniesz pracować. To jest właśnie prawdziwy klucz do tworzenia wolności finansowej." (Steve Grounds)

czwartek, 10 stycznia 2008, 08:34
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna