Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/kylu79/ftp/forum.przyjaznyinwestor.pl/includes/utf/utf_tools.php on line 1781
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1038: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1038: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)

Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/kylu79/ftp/forum.przyjaznyinwestor.pl/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4668: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4670: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4671: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4672: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
 To ja drugi - ArcyK • Forum i Blogi Inwestorów • Inwestowanie, nieruchomości, fundusze, giełda, eBiznes

Warto wiedzieć więcej - Prawo cywilne i prawo karne w praktyce

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
To ja drugi - ArcyK 
Autor Wiadomość
Manager
Awatar użytkownika

Post To ja drugi - ArcyK opublikuj na facebooku
Zmotywowany i zachęcony tematem kolegi Toro napiszę swój temat w dziale naszego klubu.

Moja historia z ekonomią jest dość krótka, bo i mój wiek jest dość młody (rocznik 1987).

Moje życie to właściwie przeplatanie się różnych dziedzin. Na początku na pierwszym planie była dla mnie historia. Jak byłem mały to bardzo lubiłem czytać książki o tej tematyce, bawić się żołnierzykami, grac w gry planszowe-strategiczne itp. Potem był sport, następnie polityka, a od kilkunastu miesięcy przeważa ekonomia.

Zaczęło się właściwie od niezwykle ciekawie prowadzonych zajęć z przedsiębiorczości w liceum. Po drugiej klasie miałem okazję wyjechać na wakacje do Anglii, do pracy. Dzięki temu sfinansowałem sobie nowy komputer, prawo jazdy i parę innych, mniejszych wydatków. I... jeszcze trochę zostało. Problem ten rozwiązałem przy pomocy kolegi, który doradził mi fundusz inwestycyjny. Od tego momentu moje zainteresowanie tematyką finansowa rośnie lawinowo. Gdy rok później wróciłem z Anglii nie miałem najmniejszych wątpliwości co zrobić z zaoszczędzonym kapitałem.

Od roku studiuje politologie - zgodnie z moim wcześniejszym "przewodnim" hobby, a także pobieram kredyt studencki (w środowisku moich znajomych jestem ekspertem w tym temacie, nawet ostatnio udzieliłem koleżance wywiadu dla lokalnego radia) - który de facto jest moim najlepszym biznesem, w który włożyłem najmniej pracy w stosunku do efektów.

Ostatnimi czasy kombinuje na prawo i lewo cokolwiek z czego mógłby być zysk albo duża satysfakcja.

Pomysłów mam naprawdę wiele, pomijając tu fundusze czy monety (bo to żadna pionierka). Interesy i metody zarabiania pieniędzy w tej chwili i na przyszłość to:

1.Strona www traktująca o tematyce finansowej (już stworzona, zamieszczona w sieci, ale przedstawię ją później bo chce ja jeszcze dopracować ).
Wiąże się z nią też ciekawa sprawa - nawiązałem kontakt z autorem serwisu www.kredytstudencki.com.pl, któremu zaproponowałem stworzenie wspólnego forum dla naszym obydwu stron. Pod koniec roku wszystko powinno już funkcjonować.

2.Kolejny pomysł też już praktycznie jest zrealizowany. Jest to efekt moich kombinacji (w granicach legalności), wyliczeń i nieco twórczego myślenia - e-book, w którym opisałem sposób dzięki któremu można zarobić mając kartę kredytową. Zamierzam go sprzedawać poprzez własną stronę www i wydawnictwo "Złote Myśli" - wysłałem już im maila, czekam obecnie na odpowiedź.

3.Założenie własnej firmy. Pomysł wiąże się z tym że nie bardzo mi odpowiada praca na etacie (powodów jest cała masa, choćby to że nie lubię wcześnie rano wstawać, cenię niezależność i nie lubię monotonii, rutyny). W obecnej chwili niewiele robię w tym temacie, nie mam żadnego konkretnego pomysłu, jedynie poszerzam swoją wiedzę i zbieram powoli kapitał - w funduszach.

4.Forum internetowe. Zastanawiałem się czy miałbym szanse dostać pieniądze od wójta mojej rodzinnej gminy za stworzenie i prowadzenie forum internetowego dla mieszkańców. Z moich wstępnych "badań" wynika że sporo osób prowadzi takie fora, jednak raczej dla własnego pożytku, nie czerpiąc z tego zysku. Przygotowałem już list do wójta promujący ten pomysł. Wydaje mi się że może on być interesujący dla władz z 2 powodów:
-moja rodzinna gmina jest w 2 częściach i o stosunkowo dużej powierzchni
-w ciągu ostatnich 2 lat kilkakrotnie zwiększyła się ilość gospodarstw domowych z dostępem do internetu
Niestety ostatnio niechcący skasowałem całe forum. :/
Jak na razie plan leży niedokończony.

5.Praca. Pracuję jako barman na umowie-zlecenie. Dzięki temu przekonuję się coraz bardziej że-mówiąc językiem współczesnych "praca śmierdzi".
Jednak ta praca ma parę plusów - do baru mam jakieś 4 minuty drogi piechotą, kierownikiem jest kolega z którym mieszkam, mogę wybierać kiedy chcę pracować. Poza tym zawsze to parę złotych do przodu ("parę" to dobre określenie).

Na dniach napiszę coś więcej.

Co ty wiesz o inwestowaniu?
http://www.mlodybiznes.org
Pełne wersje gier za darmo:
http://archiwumgier.pl

poniedziałek, 12 listopada 2007, 20:39
Wyświetl profil WWW
Manager

Post Re: To ja drugi - ArcyK opublikuj na facebooku
ArcyK pisze:
Wiąże się z nią też ciekawa sprawa - nawiązałem kontakt z autorem serwisu www.kredytstudencki.com.pl, któremu zaproponowałem stworzenie wspólnego forum dla naszym obydwu stron. Pod koniec roku wszystko powinno już funkcjonować.

Jeśli możesz zrobić forum sam -> zrób to. Ja kiedyś tak się właśnie załatwiłem, i gdyby to było przedsięwzięcie czysto biznesowe, to bym sobie chyba wszystkie włosy wyrwał z głowy. Na szczęście to forum którego jestem współtwórcą ma dla mnie wartość inną niż finansowa.

W każdym razie - zachęcam - przemyśl czy faktycznie potrzebny Ci jest do czegoś wspólnik.

poniedziałek, 12 listopada 2007, 20:48
Manager
Awatar użytkownika

Jeśli możesz zrobić forum sam -> zrób to. Ja kiedyś tak się właśnie załatwiłem, i gdyby to było przedsięwzięcie czysto biznesowe, to bym sobie chyba wszystkie włosy wyrwał z głowy. Na szczęście to forum którego jestem współtwórcą ma dla mnie wartość inną niż finansowa.

W każdym razie - zachęcam - przemyśl czy faktycznie potrzebny Ci jest do czegoś wspólnik.[/quote]

Ok, dzięki za poradę. Coś w tym jest, więc póki co zrobiłem swoje forum.
Zresztą co mi tam- to adres strony o której pisałem wcześniej - czekam teraz na opinie klubowiczów o niej:

http://mlodybiznes.ovh.org

wtorek, 13 listopada 2007, 02:53
Wyświetl profil WWW
Manager

Agrhh... szkolne błędy!

Kup domenę, czemu chcesz promować ovh.org? Co zrobisz jak okaże się że chcesz zmienić hosting?

ZAPOMNIJ o ramkach. Tak Twoją stronę widzi google. Kliknij na coś i sam zobacz. Takiego efektu oczekiwałeś?

wtorek, 13 listopada 2007, 10:19
Administrator
Awatar użytkownika

Faktycznie, nie zwróciłem na to uwagi. Domena rzuca się w oczy. Popatrz na to... masz wolne domeny:

Obrazek

A cennik domen wygląda następująco:

Obrazek

Krótko mówiąc, jak kupujesz domenę, to płacisz około 10 zeta za .com .net .org .info .biz, a po pół roku czy roku (nie wiem dokładnie na jaki okres jest promocja, myślę że na pół roku) to płacisz już 50 zł bez VAT (czyli 61 zł) za cały rok. Domena .pl jest niestety droższa. Pozdrawiam

"Skoncentruj się na tworzeniu źródła dochodu pasywnego. Dochodu, który będzie generował pieniądze nawet wtedy, gdy przestaniesz pracować. To jest właśnie prawdziwy klucz do tworzenia wolności finansowej." (Steve Grounds)

wtorek, 13 listopada 2007, 11:52
Manager
Awatar użytkownika

Ok moje zdanie jest takie
Chwali Ci sie ze pracowales kupiles przydatne rzeczy a nie tylko duperele
Chwali Ci sie ze sie uczysz ze chcesz cos osiagnac

Co do strony i eboka tej z kredytem i do Twojego ebok sa ok ale na duzy zysk nie ma zabardzo co liczyc
Musialbys zorganizowac i zbudowac jakis system aby to zaczelo sie troche lepiej sprzedawac moga byc zlotemysli aukcji itp

Chcesz zalozyc firme ale nie wiesz jaka i tu jest Twoj problem

Na wojta burmistrzow itp to nie masz co liczyc z tym forum chyba ze to Twoi znajomi wiem to z wlasnego doswiadczenie szkoda Twojego czasu !!

Nie zrozum mnie zle ale zakladanie jeszcze jednego forum nie ma sensu przeciez masz chociazby to .

Zobacz ja porosilem admina i przedstawielemmoj pomysl i mam swoja czesc poprostu zrob tak samo bezsensu Tworzyc nowe twory

Twoj problem wedlug mnie jest taki ze nie masz pomyslu na zycie jeszcze sie nie zdecydowales i odpowiedniej wiedzy by otworzyc swoj biznes i zarabiac dzieki niemu kase i ja dalej inwestowac

A skoro jeszcze nie masz pomyslu na biznes i niepowiedziales sobie tak to sprobuje zrobic zmuszony jestes pracowac u kolegi ktory placi tylko tyle ile musi to jest normalne to biznes...

Pracujesz jako kelner moze chcialbys zalozyc wlasny tego typu biznes i zaprosic mnie i moja na jednego (darmowego) :) to jest oczywiscia luzna propozycja .... Ty musisz zdecydowac co chcesz w zyciu robic i w jakiej dziedzinie no i musisz niestety sporo wiedziec lub zbankrutowac by sie dowiedziec ja mam juz pierwszego bankruta za soba moze bede mogl cos podpowiedziec np temat typu wlasna knajpka

A jesli naprawde sie juz uprzesz i nie przekonalem i chcesz zalozyc wlasne forum to moze narazie darmowa wersja aby pozbierac uzytkownikow
http://free4web.pl/1/0,default.html

Ale mysle ze wszyscy woleli zebys tutaj cos dzialal i wedlug mnie nie ma zadnego problemu bys mogl wlasnie tutaj na forum dostac swoj dzial

No chyba ze zalezy Ci na jakies tam kasie z reklamu typu google ale taka reklama zwraca przewaznie tylko koszty a zysk nie jest zbyt duzy

Jesli chcesz zrobic to forum olej wojta bo on Ci raczej nic nie da

Zaloz wlasne np darmowa wersje forum i poszukaj ludzi poniej mozesz cos sprobowac z forum na wlasnej domenie i z reklammi
Biznes robi sie z ludzmi i nie ma co liczyc na zbiurakrytyzowane instytucje ktore na nic nie maja kasy tylko na wlasne stolki ..
Nie trac czasu na Wojtow jak masz cos robic to rob i jak cos rozmawiaj z ludzmi moze ktos zechce sie przylaczyc ale musza widziec ze ty duzo robisz a nie skomlesz o kase u Wojta ktory Cie pewnie olej lub splawi a jak jestes zaradny i sam duzo robisz to wtedy moze nawet wojt sie dolozy ale tylko wtedy gdy bedziesz mial sukces tak dziala wladza doklada sie tylko do sukcesow zeby sie pokazac

http://www.banerbroker.dzialaj.net/prezentacjabb/

Ostatnio zmieniony wtorek, 13 listopada 2007, 17:00 przez toro, łącznie zmieniany 1 raz

wtorek, 13 listopada 2007, 16:38
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

Wysłałem juz maila do ZłotychMyśli w sprawie tego ebooka.

Cytuj:
Nie zrozum mnie zle ale zakladanie jeszcze jednego forum nie ma sensu przeciez masz chociażby to .

Dopiero mi ktos pisał żeby mieć własne forum. Forum dodałem do strony żeby był element interakcji, bo taka "sucha" strona nie zachęci lidzi do powracania na nią.

Cytuj:
zmuszony jestes pracowac u kolegi ktory placi tylko tyle ile musi to jest normalne to biznes...

no dokładnie, sam bym robił tak samo. W zasadzie nie jestem zmuszony, jakby mi sie bardzo nie podobało to bym zrezygnował bez większego uszczerbku w rubryce moich finansów.

Moje aktywa:
1.Fundusze (i ich przyblizona wartość):
Arka Zrównowazony 3900,-
Arka Akcji 16780,-
PZU MiŚS 850,-
UniAkcje ME2012 400,-
(dane sprzed "bessy")

2.Monety:
100leceie ASP w Warszawie (2)
K.I. Gałczyński (2)
30 rocznica czerwca '76 (2)
M.Rej
XX Zimowe Igrzyska Turyn (2)
100 lecie SGH
500 lecie statutu Łaskiego (2)
I. Domeyko
(nie wiem ile warte, ale kosztowały mnie w sumie 720 zł)

3. Kredyt Studencki - zostało mi jeszcze 22800 zł do pobrania. Fakt, trzeba to będzie potem oddać, ale planuje nieco to pomnożyć.

PS. Co do forum to juz wczoraj założyłem ;)

wtorek, 13 listopada 2007, 16:53
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

Twoje systuacja jest podobna do mojej
Masz ukonczone studia
Masz kredyt studencki do splaty

Masz prace niestety u kogos
Probujesz cos dodatkowego typu eboki forum

Masz inwestycje w postaci w funduszy i monet

Ale brakuje Ci osobistego dochodowegon pomyslu na zarabianie i na zycie tzn
Ebbiznesu
Biznesu
lub przynajmniej samozatrudnienia

No ja zdecydowalem ze chce cos konkretnego zrobic EBIZNES taki jaki mi bedzie odpowiadal i bede mogl sie w nim spelniac
Meska decyzja sprobuje tego i tego probuje licze ze sie uda

Zdecyduj cos konkretnego dla siebie lub mozesz sie tez do kogos przylaczyc

wtorek, 13 listopada 2007, 17:20
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

nie, nie. Ja jeszcze studiów nie skończyłem. Dopiero na 2 roku jestem (dziennych).

wtorek, 13 listopada 2007, 17:32
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

ArcyK pisze:
nie, nie. Ja jeszcze studiów nie skończyłem. Dopiero na 2 roku jestem (dziennych).

Nie zmienia to w zadnym razie faktu ze nie masz pomyslu na zycie ...
Nie zdecydowales co chesz robic w sensie ze nic konkretniejszego nie probujesz nie budujsze swojego biznesu nawet samozatrudnienia...

Takie cos jak ebok ta stronka forum to w Twoim wykonaniu sa tylko dodatki... i pewnie masz niewielki z tego zarobek

Fajnie ze masz niezle w rodzinie i ze udalo Ci sie poproacowac i dzieki temu
udalo Ci sie uzbierac co nieco w funduszach ale to o wiele za malo

Poporstu zauwaz ze nie budujesz biznesu to nie masz efektu

wtorek, 13 listopada 2007, 17:44
Wyświetl profil WWW
Kierownik
Awatar użytkownika

Cholera - że tak przemiło zacznę tego posta - przeczytanie Twojej pierwszej wypowiedzi skłoniło mnie do poszukania informacji o kredycie studenckim, bo jakoś do niedawna niespecjalnie się tym interesowałem (może to dlatego, że moment "olśnienia finansowego" przyszedł w zasadzie miesiąc temu) i z przerażeniem patrzę na datę składania wniosku - 15 listopada. Czyli pojutrze. Napisz mi proszę albo tutaj, albo na PW jakie dokumenty musiałbym złożyć w PKO - czy w przypadku, gdy ja sam osobiście nie posiadam dochodu, muszę coś brać z Urzędu Skarbowego? Czy jeśli chodzi o poręczyciela wystarcza kopia PITu za rok poprzedni? Oba pytania sprowadzają się w zasadzie do jednego. Czy jestem zmuszony do wizyty w Urzędzie Skarbowym, która de facto przekreśla szansę otrzymania kredytu, bo zwyczajnie nie uporam się z otrzymaniem dokumentów do 15?

wtorek, 13 listopada 2007, 17:55
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

Jak sie sprężysz to dasz radę!
Do czwartku musisz złożyć w oddziale banku jedynie:
-zaświadczenie z uczelni (specjalne do kredytów studenckich)-jak ładnie poprosisz panie w dziekanacie to dasz rade je mieć już jutro popołudniu :)
-wypełniony wniosek o kredyt - możesz go wziąć w oddziale banku, a czasami sa nawet na stronach www

I tyle na razie wystarczy. Reszta (papierki z US, poręczyciele) dopiero około połowy grudnia.

Lepiej sie pospiesz - uwierz mi, nie będziesz tego żałować!

Informacje o KS można także znaleźć na mojej stronie www ;)

toro pisze:
Nie zmienia to w zadnym razie faktu ze nie masz pomyslu na zycie ...
Nie zdecydowales co chesz robic w sensie ze nic konkretniejszego nie probujesz nie budujsze swojego biznesu nawet samozatrudnienia...

Takie cos jak ebok ta stronka forum to w Twoim wykonaniu sa tylko dodatki... i pewnie masz niewielki z tego zarobek

Fajnie ze masz niezle w rodzinie i ze udalo Ci sie poproacowac i dzieki temu
udalo Ci sie uzbierac co nieco w funduszach ale to o wiele za malo

Poprostu zauwaz ze nie budujesz biznesu to nie masz efektu

Nie zdecydowałem co chce w zyciu robic, ale zdecydowałem czego nie chcę - pracować na etacie :)
Biznesu nie buduję to nie mam na niego pomysłu, mam małą wiedzę, poza tym studiuję i przynajmniej przez 3 kolejne lata codziennie mam zajęcia, co chyba trudno podzielić z pracą nad własną firmą (no chyba że to byłby rodzaj działalności który nie wymaga zbytniej uwagi).
Co w temacie firmy - zainteresowałem się ostatnio czyms co się nazywa "Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości" - jeślibym zakładał firmę to tylko w ramach tego, bardzo dobre warunki oferują.

środa, 14 listopada 2007, 02:08
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

Chwli Ci sie ze masz checi pracowales i dopracowujesz sobie cos wydales w miare dobrze i inwestujesz w fundusze a nawet probujesz drobnej sprzedazy w necie masz checi ale to za malo

Ale dopoki nie zaczniesz myslec i nie wymyslisz sposobu zycia i bienzu dla siebie i nie zaczniesz go budowac i wtedy zarabiac i inwestac tak czeka Cie mimo dobrych checi etat tu albo zagranica ...

Stosujesz skycholegie w czasie bo nie umiesz rozwiazac tematu....
Lenistwo umyslowe typu nie mam czasu .
Nie mozesz samemu zatrudnij innych i posiwec tematowi tylko odorbine czasu albo chociaz sie szykuj do x, y , z

Nawet jesli nie masz czasu mozesz sie przyszykowywac ale musisz wiedziec co bys chcial.

Zobacz nie musisz koniecznie miec wiele czasu na biznes...
Nawet najprostrzy przyklad
Wykonujesz biznes dajesz ludzia narzedzia pracy przeszkalasz ich i oni robia tylko nawet czasem zagladnasz mozesz tylko jak dobrze to wykonasz i z pomyslem fajnym

Powinies ruszyc glowa i cos wymyslec dla siebie jak nie robic juz teraz rekami pracownikow to chociaz to przyszykowywac ....

Zmierz sie z problemem juz dzis to pozniej bedzie Ci juz latwiej ...

Zrobisz jak zechcesz ......
Bycie na etacie moze kelnerem w Anglii nie jestem tez az tak zle a moze znowu znajdziesz nastepne powody oprocz studiow brak kasy trzeba mieszkanie kupic zyc za cos za duze ryzyko itd
Jak chcesz ....

środa, 14 listopada 2007, 20:05
Wyświetl profil WWW
Kierownik
Awatar użytkownika

ArcyK pisze:
czekam teraz na opinie klubowiczów o niej:
http://mlodybiznes.ovh.org

Witam !
Jeśli mogę zabrać głos. Pozwoliłem sobie odwiedzić tę stronę której adres podałeś. Nie obraź się, bo myślę że powinniśmy tutaj pogadać jak faceci. Uważam, że ta strona jest totalnie do bani. Mam dosyć duże doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych od A do Z, doskonale znam się na teorii funkcjonowania portali itp. Między innymi moja inżynierska praca dyplomowa była w całości poświęcona portalom internetowym. W efekcie tego opracowałem sporo algorytmów wykorzystyanych przy portalach (indeksacja stron, systemy banerowe, wyszukiwarka, system webmail, e-sklep, fora, panel administracyjny, itp. O ile nie jestem grafikiem (jak najbardziej byłem programistą) o tyle mam bardzo dobre wyczucie gustu i potrafię stwierdzić czy dany grafik jest dobry i czy nadaje się do tworzenia stron (a jeśli tak to jakich). Chodzi mi przede wszystkim o układ strony, elementy graficzne, dobrane barwy itp. Standard w jakim to zrobiłeś to epoka jakieś 10 lat temu. Pierwszy podstawowy błąd to, że zbudowałeś ją w ramkach. Tego się już nie stosuje. Kolejna sprawa, tego typu strony robi się w oparciu o bazę danych. Najbardziej polecam MySQL oraz język skryptowy PHP. Mam sugestię. Odwiedź kilka najbardziej czołowych i popularnych serwisów i portali o tematyce finansowej i podglądnij jak to wszystko wygląda, w jakich standardach się tworzy. Polecam np. www.money.pl. www.parkiet.com. Przypatrz się też dobrze jak jest zbudowana np. www.interia.pl , jak jest rozplanowana i próbuj coś w tym kierunku. Może być tak, że jesteś (lub będziesz ) świetnym programistą ,wtedy dobierz sobie grafika i współpracuj z nim ...ja tak robiłem. Kolega przygotowywał układ stron, grafikę, a ja opracowywałem algorytmy. Ale jeden z drugim musi praktycznie rozumieć się bez słów. Po jakimś czasie zacząłem sam kumać nawet sprawy związane z grafiką (kumpel obawiał się że odbiorę mu "chleb") ale nie zamerzałem się temu całkowicie poświęcić, gdyż muszę oszczędzać oczy. ... 15 lat za monitorem trochę się odbiło na moim wzroku.
Osobny problem to zadanie sobie pytania czy robienie kolejnego forum ma sens ? po co powielać coś co zostało już gdzieś ukazane. Chyba że zrobisz coś inowacyjnego. Podam Ci najnowszy przykład. Słyszałeś może o stronie www.nasza-klasa.pl. Jeśli chodzi o sam mechanizm działania od strony programistycznej to byłaby to dla mnie bułka z masłem. Ale ja nie wpadłem na taki pomysł jak autorzy tej strony. I to oni są już dziś milionerami a nie ja. Ta strona daje ogromne możliwości mi. in. można odnaleźć swoich starych znajomych dzięki innym znajomym lub znajomych znajomych itp. Czyli mamy tutaj praktyczne zastosowanie "teorii drzewa" - to niewątpliwie najpotęzniejszy oręż tej strony www. Życzę Ci równie ciekawego pomysłu, którym ktoś kiedyś się zainteresuje i Ci to wynagrodzi.

sobota, 17 listopada 2007, 23:59
Manager
Awatar użytkownika

Wcale mnie to nie dziwi co napisałeś.

Zdaje sobie sprawę że strona stworzona przez kogoś kto robi to pierwszy raz, w oczach eksperta, który zajmuje sie tymi sprawami zawodowo (w Twoim przypadku to nawet naukowo) ma pełno niedociągnięć i wad. Tyle że na ta stronę nie będą zaglądać sami programiści i webmasterzy...
Ale mi się podoba :P Choć faktycznie, jak tylko zdobędę odpowiednią wiedzę to zlikwiduje ramki, stronę zrobię z php, a forum zlikwiduję bo stworzę wielkie forum wspólnie z autorem kredytstudencki.com

PS.W ogóle sie nie obraziłem, no chyba na to że tak mało sugestii wyraziłeś, po ekspercie spodziewałbym się więcej :wink:

poniedziałek, 19 listopada 2007, 13:06
Wyświetl profil WWW
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna