Warto wiedzieć więcej - Prawo cywilne i prawo karne w praktyce

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec 
Autor Wiadomość
Kierownik
Awatar użytkownika

Ziuberku, jesteś chodzącym świadectwem na to że Robet wykonał dobra robotę pisząc te ksiązki. Jestem zachęcona , kiedy czytam twoje posty.
Ja przeczytałam dopiero 3 ksiązki R. K: Przepowiednię, bogaty-biedny ojciec i szkoła biznesu.
Przepowiednia otworzyła mi oczy na konieczność edukacji finansowej, Biedny bogaty ojciec pomógł mi zrozumieć ciut więcej inwestycje ,a szkoła biznesu jakoś za dużo nie wniosła bo w kółko tylko czytałam że opłaca sie wejść w MLM( moja kumpela za to powiedziała po przeczytaniu, że książka jest rewelacyjna- tak więc dla każdego co innego jest dobre)
Zamierzam wszystkie przeczytać, jak na razie bardziej sie wypowiedzieć nie mogę.

Kazn.7.12

poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 16:45
Prezes
Awatar użytkownika

Arwen pisze:
Przepowiednia otworzyła mi oczy na konieczność edukacji finansowej, Biedny bogaty ojciec pomógł mi zrozumieć ciut więcej inwestycje ,a szkoła biznesu jakoś za dużo nie wniosła bo w kółko tylko czytałam że opłaca sie wejść w MLM( moja kumpela za to powiedziała po przeczytaniu, że książka jest rewelacyjna- tak więc dla każdego co innego jest dobre)
Zamierzam wszystkie przeczytać, jak na razie bardziej sie wypowiedzieć nie mogę.

Dla mnie "Szkoła Biznesu" znajduje się na ostatnim miejscu bestsellerów R. Kiyosaki :)

Jakbym miał ustawić książki Roberta od najlepszej moim zdaniem to wyglądałoby to chyba tak:
1. Młody bogaty rentier
2. Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec
3. Kwadrant przepływu pieniędzy
4. Inwestycyjny poradnik Bogatego Ojca
5. Przepowiednia
6. Mądre bogate dziecko
7. Szkoła Biznesu

Pozycję "Kto zabiera Twoje pieniądze" mam już w domu ale dopiero zaczynam czytać (mam teraz bardzo dużo spraw na głowie, więc trudno mi jest czytać). Mam też "Bogatą Kobietę" ale jakoś mnie do niej nie ciągnie :lol:

A tak wogóle to powiem Wam, że mnie bardzo bardzo bardzo mobilizują mnie nagrania R. Kiyosaki, szczególnie "Młody Bogaty Rentier" i "Doskonały Biznes".
Nagranie "Dlaczego Bogaci stają się jeszcze bogatsi" jest dla mnie jakieś za bardzo mułowate.

Pozdrowionka

środa, 22 sierpnia 2007, 21:42
Wyświetl profil WWW
Kierownik

Zgadzam sie z Ziuberkiem, ze te ksiazki odpowiednio motywuja do dzialania, ale zeby naprawde zmienily one czyjes zycie potrzebne sa jeszcze "jaja". Ziuberek pokazal, ze je ma rezygnujac z pracy. Ja jestem swiezo po przeczytaniu "bogatego ojca, biednego ojca", ksiazka jest swietna, teraz planuje kupic kolejna z seri, tak jak polecasz Ziuberku "kwadrat przeplywu pieniedzy" i zycze sobie i wszystkim innym aby nie zabraklo nam tych "jaj"
Pozdro

czwartek, 18 października 2007, 22:56
Prezes
Awatar użytkownika

Mat pisze:
Zgadzam sie z Ziuberkiem, ze te ksiazki odpowiednio motywuja do dzialania, ale zeby naprawde zmienily one czyjes zycie potrzebne sa jeszcze "jaja". Ziuberek pokazal, ze je ma rezygnujac z pracy. Ja jestem swiezo po przeczytaniu "bogatego ojca, biednego ojca", ksiazka jest swietna, teraz planuje kupic kolejna z seri, tak jak polecasz Ziuberku "kwadrat przeplywu pieniedzy" i zycze sobie i wszystkim innym aby nie zabraklo nam tych "jaj"
Pozdro

Jestem pewny, że też się Tobie uda.

Ja tam nie osiągnąłem nic wielkiego patrząc z poziomu ludzi skaczących po szczeblach kariery lub osób zarządzających wielkimi spółkami, zarabiającymi po kilkadziesiąt tysięcy zł. miesięcznie..
ale dla mnie to co osiągnąłem, jest już prawie szczytem moich marzeń. Chciałem być wolny, niezależny finansowo od nikogo i jestem. Nie mam wielkich pieniędzy co miesiąc ale mam tyle co zarobiłbym w przeciętnej pracy, tylko że z tą różnicą że do żadnej pracy nie muszę chodzić, nie muszę słuchać nikogo i nie muszę też już nic praktycznie robić aby dostawać te pieniądze co miesiąc.

Nic nie muszę, nie jestem potrzebujący, mam wszystko to co chcę. Jestem bardzo szczęśliwy i każdemu życzę tego samego :)

Książeczki Kiyosakiego bardzo pomagają w przestawieniu się na inne tory.

piątek, 19 października 2007, 22:32
Wyświetl profil WWW
Manager

Właśnie skończyłem czytać "Bogatego ojca .. " Po tej lekturze wiele zrozumiałem. Mimo że autor nie odkrywa Ameryki to wszystko jest tak przekazane że niemal tego samego dnia po przeczyatniu mamy ochotę zaczać działać !

A ponieważ mam ochotę przeczytać kolejne pozycje tego autora wystawiłem prawie nową książkę na aukcji razem z pozostałymi dwoma które równiez przeczytałem w celu rozwijania " finansowej inteligemcji".

Gdyby ktoś był zainteresowany wzięciem udziału w aukcji to Zapraszam!

http://www.allegro.pl/item263724871_bogaty_ojciec_efekt_motyla_import_z_usa_bcm_.html

P.S Wygrasz aukcję? Napisz mi że jesteś z forumPI.pl a odrzucę "piątkę" na browara ;-) Pozdawiam[/url]

czwartek, 1 listopada 2007, 16:51
Wyświetl profil WWW
Prezes
Awatar użytkownika

andrre pisze:
(..)
http://www.allegro.pl/item263724871_bogaty_ojciec_efekt_motyla_import_z_usa_bcm_.html

P.S Wygrasz aukcję? Napisz mi że jesteś z forumPI.pl a odrzucę "piątkę" na browar ;-) Pozdrawiam

To mi się podoba :lol: :lol: :lol:

czwartek, 1 listopada 2007, 19:50
Wyświetl profil WWW
Manager

Kilka godzin po wystawieniu aukcji miałem już 4 obserwujących aukcję. Teraz nie wiem ilu ich jest bo nie mogę się zalogowac na allegro :x

A atk na marginesie to Bogatego ojca kupowałem w empiku i zapłaciłem za niego 30zł bez 10gr. a na allegro są sprzedawcy którzy mają ceny 20,49zł :shock: Podejrzewam że taki empik zamawia więcej książek jednorazowo przez co ma na pewno większe upusty. Niezłe zdzierstwo!

2 pozostałe książki zamawiałem przez interent. Czyli w sumie za wszystko zapąłciłem chyba ponad 90zł. Mam nadziej że aukcja wyjdzie poza 50zł :lol: bo książki są naprawdę jak nie używane.

piątek, 2 listopada 2007, 15:39
Wyświetl profil WWW
Manager

Ksiązka "Bogaty ojciec biedny ojciec" była chyba pierwszą książką z literatury biznesowej, po którą sięgnąłem i wywarła na mnie duże wrażenie. Przeczytałem ją kilka razy.

Ta książka otwiera oczy i pokazuje, że są inne drogi, daje nadzieję. Za to ją cenię.

A czy widzieliście film "The secret"? Jakie są wasze opinie na jego temat?

Okres leasingu nawet do 6-7 lat.

Zadzwoń: 508-747-525 lub napisz na BIURO@LEASON.PL i dowiedz się więcej.

http://www.najbogatsi.pl - serwis o bogaceniu się

wtorek, 15 lipca 2008, 17:25
Wyświetl profil WWW
Specjalista

Po przeczytaniu Bogatego ojca, duzo sie we mnie zmieniło przede wszystkim moje podejście do pieniędzy i do mojej pracy. Zacząłem inwestowac w siebie przede wszystkim w edukacje, jak narazie mam za soba kilkadziesiat ksiazek i audiobooków dotyczacych biznesu i rynków finansowych i z kazda pozycja dalej mi mało. Moim zdaniem jest to swietna ksiazka. Niedawno zamówiłem sobie cashflowa 101 ale jeszcze nie przyszła bo jestem za granica i muszę troszke jeszcze na nia poczekac. Wiem ze jestem dopiero na poczatku tej długiej drogi do niezaleznosci finansowej, ale ciesze sie ze sie podjąłem tego wyzwania i wierze ze mu podołam :D Pozdrawaim wszystkich miłośników Bogatego ojca.

http://zlotemysli.pl/badzlepszym,1/
Co jest naprawdę ważne, aby zarabiać w programach partnerskich
http://programy-partnerskie.zlotemysli. ... epszym.php

niedziela, 27 lipca 2008, 15:25
Kierownik

Post przeczytam z polecenia opublikuj na facebooku
Tak czytanm wasze opinie i oczom nie wierze ilu laudzi tak bardzo ja zachwala tzn . ksiazke , dzis juz bede ja miec wieczorem Bogaty ojciec , naprawde nie moge sie doczekac moze ona pomoze mi i wyjasni kilka spraw. :roll:

poniedziałek, 1 grudnia 2008, 14:45
Kierownik

Post Re: Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec opublikuj na facebooku
Książki Roberta K. są rzeczywiście inspirujące. Ja przeczytałam niedawno i akurat wtedy, kiedy większość sposobów tam pokazanych była mi znana z innych książek albo z doświadczenia. Ja dla przeciwwagi dodałabym jednak do tej trylogii kilka pozycji Van Tharpa albo książkę R. Allena bo Robert K nie bardzo cokolwiek wspomina o dywersyfikacji ryzyka i cyklach koniunkturalnych w gospodarce.

sobota, 10 stycznia 2009, 17:18
Pracownik etatowy

Ja widziałem pliki PDF z tymi książkami na necie :) Jeśli chodzi o treść to naprawdę POLECAM

sobota, 13 czerwca 2009, 16:14
Specjalista
Awatar użytkownika

Swoim wpisem nie odkryję nic nowego. Książka szalenie mi się podobała, przeczytałem ją jednym tchem. Chciałbym aby każdy miał szanse zapoznać się z jej ideą. Robert otworzył mi oczy na otaczające mnie przekonania typu "Pierwszy milion trzeba ukraść", "I tak wszystko będzie inaczej niż zaplanujesz", "Trzeba mieć mnóstwo pieniędzy by zacząć biznes" itd.- to zaskakujące ile już razy je słyszałem.

Wielkie gratulacje Ziuberek! Kiyosaki pisze że większość osób czyta jego książkę, bardzo się nakręca ...a potem odkłada ją na półkę i resztę życia spędza w pracy. Miło że jest pomiędzy nami osoba na której możemy się wzorować:-)

pozyczki20.blogspot.com - blog poruszający tematykę coraz bardziej popularnej formy inwestycji jaką są pożyczki społecznościowe. Ta mało znana w naszym kraju metoda zarabiania oferuje Ci ponad 20% zysku rocznie przy względnie niewielkim ryzyku.

środa, 24 czerwca 2009, 15:38
Wyświetl profil WWW
Specjalista
Awatar użytkownika

Osobiście przeczytałem tylko jedną książkę Kiyosakiego - Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec. Nie zrobiła na mnie szczególnego wrażenia, ale zapewne dlatego, że wcześniej poznałem prawdy w niej zawarte (czytając różne fora, blogi). Owe prawdy wpłynęły na mój sposób myślenia o wielu rzeczach (najbardziej o edukacji).

#edit: Jednak mimo wszystko podziwiam ziuberka za działania, jakie podjął po czytaniu książek z tej serii.

piątek, 3 lipca 2009, 06:40
Specjalista

Ja mam odmienne zdanie na temat książek tego pana, choć przyznam, iż przeczytałem tylko jedną Bogaty....
Więcej nie zamierzam. Autor co prawda pisze rzeczy fajne, ale takie, jakie ludzie chcą usłyszeć. W tym jego sukces w postaci sprzedaży. Zwróćcie uwagę, że on gra na uczuciach. Konkretnej wiedzy tam nie ma, oprócz ładnie ubranych zdań i rzeczy oczywistych. Mogę się cieszyć jeśli ta książka ( czy jakakolwiek inna ) zmotywowała kogoś do działania, dała kopa. Widzę jednak, że tak książka najbardziej motywuje... do czytania kolejnych.
Jak ktoś mi nie wierzy, to niech napisze, co konkretnego zrobił w swoim życiu. Bo z tego co ja widzę, to ludzie podniecają się tym panem, wychwalają go pod niebiosa i nic poza tym. Nie idzie za tym działanie!
Działanie jest tym, co prowadzi do sukcesu. Fajnie jest czytać, bo też to lubię, tylko z tego nie ma kasy. Bezpośrednio nie ma.

czwartek, 27 maja 2010, 10:08
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna