Warto wiedzieć więcej - Prawo cywilne i prawo karne w praktyce

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Handel tanim sprzętem RTV AGD 
Autor Wiadomość
Prezes
Awatar użytkownika

Post Handel tanim sprzętem RTV AGD opublikuj na facebooku
Za 1200 zł. można kupić całą paletę sprzętu RTV, AGD (razem z przesyłką). Nie jest to oczywiście towar pierwsza klasa, ale większość sprzętu pewnie działa.

Potem wkładamy trochę własnej pracy (zdjęcia, opis sprzętu, wystawienie go na allegro i inne strony z ogłoszeniami) i da się coś chyba na tym zarobić. Jak myślicie?

Tu jest przykładowa aukcja z takim tanim sprzętem, który możemy kupić a następnie sprzedawać na sztuki - http://www.allegro.pl/item436482340_pal ... u_24h.html

piątek, 19 września 2008, 10:09
Wyświetl profil WWW
Project Manager

Jeżeli by znaleźć stosunkowo niewielką miejscowość, w której możemy skutecznie rywalizować cenowo, gdzie nie docierają żadne większe sieci sprzedaży takiego sprzętu to jest to dobry pomysł na biznes.
Pozostaje jedynie kwestia jakości oraz ew. gwarancji.
Trzeba napisać skrócony biznesplan i sprawdzić czy takie coś może być opłacalne.

A jak to wygląda w twojej rodzinnej Nysie ?

piątek, 19 września 2008, 17:01
Wyświetl profil WWW
Kierownik

Czytałem o paletach na biznesforum.pl w dziale "pomysł na biznes".

Osoba, która się tym zajmuje tłumaczyła jaki rodzaj palet się opłaca, że jest podział na jakieś kategorie, dokładnie nie pamiętam, ale nie jest to takie łatwe. Palety z allegro to chyba odradzał z tego co pamiętam. Najlepiej będzie jak poczytasz to forum.

piątek, 19 września 2008, 17:49
Wyświetl profil WWW
Kierownik
Awatar użytkownika

Też kiedyś nad tym myślałem, ale że nie mam jakoś zdolności do naprawiania elektroniki, dałem sobie spokój z tym pomysłem. Oferta wygląda atrakcyjnie, tym bardziej, że sprzedający nie wystawił towaru jak to w większości przypadków bywa: "sprzedaję jako uszkodzony"- może sie zdarzyć że kupimy paletę szrotu. Teraz zostaje jedno pytanie, mianowicie czy to jego chwyt marketingowy, czy faktycznie nadaje sie to do naprawy lub od razu do odsprzedaży.
Osobiście mam namiary na hurtownię w Niemczech ze zwrotami z marketów lub pozostałościami sprzętu, wszystko działa, minimalne ilości zakupu dość duże, ale częste dostawy i atrakcyjne ceny, jakby ktoś chciał namiary to mogę podesłać.

Pieniądze szczęścia nie dają!
Tym co ich nie mają!!!
---------------------------------
I TY możesz osiągnąć sukces w finansach!
www.finansedlakazdego.pl
Kredyty, ubezpieczenia, inwestycje.
Wszystko w jednym miejscu!
-----------------------------------------
http://www.twojefmperfumy.republika.pl/
Szansa na dodatkowy dochód dla każdego!

piątek, 19 września 2008, 23:53
Wyświetl profil WWW
Prezes
Awatar użytkownika

Arek pisze:
Jeżeli by znaleźć stosunkowo niewielką miejscowość, w której możemy skutecznie rywalizować cenowo, gdzie nie docierają żadne większe sieci sprzedaży takiego sprzętu to jest to dobry pomysł na biznes.

A jak to wygląda w twojej rodzinnej Nysie ?

u mnie nie ma wielkich marketów elektronicznych, ale jest bardzo dużo małych w stylu AVANS i tego typu.

sobota, 20 września 2008, 13:47
Wyświetl profil WWW
Pracownik etatowy

Post palety agd palety rtv agd rtv retur opublikuj na facebooku
Polecam największe Niemieckie hurtownie produktów z returu Retourware24, końcówki serii, licytacje komornicze, likwidacje sklepów, upadłości firm. W większości towar pochodzi z Niemieckich marketów takich jak: Media Markt, Praktiker, Obi,Ikea, Aldi itd. Asortyment bardzo szeroki od dużego agd do butów dziecięcych. Sprawdź ofertę http://www.retourware24.de

Polecam największe Niemieckie hurtownie produktów z returu Retourware24, końcówki serii, licytacje komornicze, likwidacje sklepów, upadłości firm. W większości towar pochodzi z Niemieckich marketów takich jak: Media Markt, Praktiker, Obi,Ikea, Aldi itd. Asortyment bardzo szeroki od dużego agd do butów dziecięcych. Sprawdź ofertę http://www.retourware24.de

wtorek, 11 listopada 2008, 22:11
Wyświetl profil WWW
Prezes
Awatar użytkownika

Post Re: palety agd palety rtv agd rtv retur opublikuj na facebooku
Macie tam tego towaru... To Twoja firma?

.

wtorek, 11 listopada 2008, 22:25
Wyświetl profil WWW
Pracownik etatowy

A dla kogo ten wywiad :shock:

środa, 12 listopada 2008, 07:52
Wyświetl profil WWW
Kierownik

RETOURWARE24.DE pisze:

Gdy coś reklamujesz na forum, to wypadało by odpowiedzieć na pytania, które się ludziom nasuwają, prawda?

środa, 12 listopada 2008, 11:09
Wyświetl profil WWW
Project Manager

RETOURWARE24.DE pisze:

Dla radia Niepokalanów.... Przecież na forum inwestorów nikt się tym nie zainteresuje i nie zada pytań.

środa, 12 listopada 2008, 18:24
Wyświetl profil WWW
Pracownik etatowy

Nie ma co sie tak bulwersowac :D . Gdyby to było radio Maryja ... Nie to nie jest moje a szkoda. Ale fajnie sie tu pracuje :shock:

piątek, 14 listopada 2008, 11:39
Wyświetl profil WWW
Project Manager

nie można było tak od razu ?:)

piątek, 14 listopada 2008, 13:27
Wyświetl profil WWW
Specjalista

Witam wszystkich forumowiczów. Mam mały problem, otóż na lekcji zarządzania został przydzielony mi projekt stworzenia własnego przedsiębiorstwa (wirtualnie) i mam sie zastanowić nad
1. Wyborem przedsiębiorstwa - jak każdy wie na tym etapie trzeba sie powazine zastanowić ponieważ to dodatkowe zadanie (projekt) moze im sie przydac w przyszłosci. Zastawaniam sie nad czyms prostym tak jak to opisaliscie z tanim rtv agd ale na dłuzszą mete to mnie nie kręci. Wolałbym sie zając kupnem/wynajmem i sprzedażą mieszkań. Wiem, że jest sporo osób,które sie interesują tym tematem więc może jakaś podpowiedź./
2. Rodzaj działalności gospodarczej - chyba to będzie "handlowa", czy moze jestem w błędzie ?
3. System zarządzania tej działalności, elementy tego systemu (strategia. struktura organizacyjna)
4. Planowanie zasobami ludzkimi.

Mam nadzieje, że ktoś znajdzie chwile i udzieli mi kilku wskazówek, podpowiedzi.

Dzięki za nadsyłane wiadomości i pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.

piątek, 12 grudnia 2008, 13:12
Manager

odpowiedz nauczycielowi - nierealne !!!!! :)))

Matko Boska przerazajace przerazajaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dokad ten swiat zmierza ???? mlody czlowiek i on NIC O TYM NIE WIE NIC !!!! JA W WIEKU 15 LAT mialem wlasna loterie fantowa :) i hadlowalem ostro na bazarach to byl swiat :)

piątek, 12 grudnia 2008, 20:24
Wyświetl profil ICQ
Project Manager
Awatar użytkownika

hologram pisze:
odpowiedz nauczycielowi - nierealne !!!!! :)))

Matko Boska przerazajace przerazajaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dokad ten swiat zmierza ???? mlody czlowiek i on NIC O TYM NIE WIE NIC !!!! JA W WIEKU 15 LAT mialem wlasna loterie fantowa :) i hadlowalem ostro na bazarach to byl swiat :)

Hologram możemy Ci tylko pozazdrościć doświadczenia, niestety szkoły uczą wielu pierdół, im "lepsza" szkoła, tym bardziej oderwanych od rzeczywistosci rzeczy uczy-sam przez to przechodziłem i teraz jestem na początku nowego rozdziału edukacji pod tytułem "samo życie". Więc nie łap się za głowę, to nie jego wina, to system edukacji jest chory, młody człowiek kończy szkołę średnią, być może i studia i NIC nie wie o pieniądzach...

niedziela, 4 stycznia 2009, 10:42
Wyświetl profil WWW
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna