Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/kylu79/ftp/forum.przyjaznyinwestor.pl/includes/utf/utf_tools.php on line 1781
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1038: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1038: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)

Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/kylu79/ftp/forum.przyjaznyinwestor.pl/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4668: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4670: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4671: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4672: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
 [Szukam] Firmy z branży IT • Forum i Blogi Inwestorów • Inwestowanie, nieruchomości, fundusze, giełda, eBiznes

Warto wiedzieć więcej - Prawo cywilne i prawo karne w praktyce

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
[Szukam] Firmy z branży IT 
Autor Wiadomość
Bezrobotny

Post [Szukam] Firmy z branży IT opublikuj na facebooku
Poszukuję firmy z branży IT (i nie tylko), która zapłaci za zakodowanie layotu + podstrona + modyfikacje do drupala + inne drobne elementy. Koszt całego projektu to cena około 2000zł netto. W internecie jako forum działamy od roku. Layout jest już zaprojektowany i zapłacony. Należy go tylko zakodować do drupala i wdrożyć moje pomysły. Niestety to już przerasta zasobność mojego portfela jako studenta.

Może opisze teraz sam pomysł:
Chcę stworzyć portal komputerowy. I pewnie sobie Państwo myślicie – kolejny? Po co? Nikt jeszcze w Polsce nie robi takich rzeczy w internecie na wielką skalę. Nawet ów pclab czy inne wielkie portale. A ja sam osobiście nie widziałem nic o tym w polskim internecie. Odbiorcą tych artykułów byłyby osoby prywatne jak i firmy przede wszystkim. I to bez względu na to czy są to rozbudowane czy jednoosobowe. Z czasem na pewno zyskalibyśmy oglądalność, tym bardziej, że to nie jedyny mój pomysł. Kolejny pomysł jest powiązany z pierwszym. W Polsce też jeszcze nikt tego nie robi, ale za granica juz tak. Jednak jest to może kilkanaście firm.

Więcej nie chce zdradzać. Na początek potrzebowalibyśmy przynajmniej na zapłacenie kodowania i wdrożenia tego wszystkiego do portalu opartym na drupalu. Także kwestia CMSa odpada co oszczędza wiele pieniędzy.

Po więcej szczegółów osoby zainteresowane zapraszam na PW lub gg:6527188

niedziela, 12 lutego 2012, 21:47
Specjalista
Awatar użytkownika

Post Re: [Szukam] Firmy z branży IT opublikuj na facebooku
Hmm konkurencja dla PCLabu? Brzmi interesująco, ale na ile to realne?

niedziela, 12 lutego 2012, 23:52
Bezrobotny

Post Re: [Szukam] Firmy z branży IT opublikuj na facebooku
Maximilian pisze:
Hmm konkurencja dla PCLabu? Brzmi interesująco, ale na ile to realne?
Raczej nie konkurencja, bo pclab jest wykupiony przez onet.pl Oczywiście testy hardware również będziemy prowadzić, do tego ludzi mamy i dostawców, ale głównie założenie jest takie, że po prostu będziemy mieć coś czego pclab nie ma i inne portale komputerowe. Więc dlaczego nie spróbować...Oczywiście wszystko zależy od znalezienia chętnej firmy gotowej zapłacić za ten projekt. Wiem, że nie ma nic za darmo. Ale ten wątek należy już do mnie.

poniedziałek, 13 lutego 2012, 09:04
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 3 ]