Warto wiedzieć więcej - Prawo cywilne i prawo karne w praktyce

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Pomysły, propozycje, opinie 
Autor Wiadomość
Manager

ziuberek pisze:
a jak ktoś z Was zna kogoś kto zajmuje się od DłUUUUGIEGO czasu PROFESJONALNYM wykonywaniem stron to tez proszę o namiary :)

qrde, ze tez wczesniej nie bylem w tym wątku i nie przeczytalem tego
zglaszam sie:) portfolio, a raczej strona firmowa w przygotowaniu... dzialam od kilku lat
jak tylko bedzie strona to rzuce linka Obrazek

wtorek, 6 stycznia 2009, 05:28
Wyświetl profil WWW
Project Manager
Awatar użytkownika

Post Re: Pomysły, propozycje, opinie opublikuj na facebooku
Sprawdzilem dziś statystykę postów użytkowników, czyli ile osób się udzielilo na forum spośród wszystkich zarejestrowanych. Z 1076 osob więcej niz 1 post napisalo 517 osób, czyli okolo polowy.

Myślę, że jest sporo osób, którym forum się podoba, ale albo wolą tylko czytać, albo p oczasowej fascnacji buszują teraz na innych forach. Dlatego myslę byś ziuberek wykorzystal liste mailingową, np. raz w miesiącu, pisząc krótką wiadomość, zachęcającą do odwiedzenia forum.

W tej wiadomości można podać linki do 1-2 najbardziej popularnych blogów i najbardziej popularnych tematów forum lub w jeszcze inny sposób zachęcać do odwiedzin.

piątek, 9 stycznia 2009, 00:06
Wyświetl profil WWW
Bezrobotny

ze pokazuje kto jest autorem ostatniego postu raczej nic nie daje powinien tam byc tytul watku w ktorym pojawila sie wypowiedz

sobota, 14 maja 2011, 12:19
Prezes
Awatar użytkownika

alicedong pisze:
ze pokazuje kto jest autorem ostatniego postu raczej nic nie daje powinien tam byc tytul watku w ktorym pojawila sie wypowiedz

masz rację.

a właśnie chciałbym poprosić Was (kogoś kto się zna) o lekką modyfikację / poprawki naszego forum oraz o zrobienie dla forumPi.pl profilu na FaceBooku. Ja niestety jestem ciemny w tych sprawach :(

Piszą "naszego forum" chcę podkreślić właśnie to, że jak forum będzie lepsze, bardziej funkcjonalne i nowocześniejsze i na bieżąco będzie szło za trendami (np jakieś przyciski "lubię to" by się przydały i inne pierdołki przydatne) to będziemy mieli więcej użytkowników i więcej tematów do dyskusji i oczywiście szybciej otrzymamy odpowiedź w interesującej nas sprawie. Czyli każdy na tym zyska.

Założyłem to forum kilka lat temu po to żeby sam siebie motywować do działania w biznesie i inwestowaniu, a przy okazji stworzyć miejsce do pomagania sobie na wzajem.
Nie chcę zarabiać na reklamach umieszczonych na forum, ale to nie znaczy, że reklamy mają się w ogóle nie wyświetlać. Jeśli ktoś z zewnątrz chciałby się tu reklamować to całą kwotę z reklamy przeznaczę na cele charytatywne.
a jeśli ktoś z Was pomaga w rozwoju tego forum (poprzez aktywne pisanie na forum lub opiekę nad nim, moderację, rozwój) to chętnie zgodzę się na darmową reklamę Waszej firmy czy biznesu tutaj na forumPi.pl

Proszę więc jeszcze raz. Jeśli macie jakieś pomysły i potraficie je zrealizować lub wiecie kto potrafi, to dajcie tutaj znać.
Za te zmiany i modyfikację czy zrobienie profesjonalnego profilu na FaceBooku mogę zapłacić, ale wolałbym żeby właśnie ktoś z nas to zrobił - i nie chodzi już o pieniądze tylko o samą ideę forum Przyjaznych Inwestorów, czyli ideę wzajemnej pomocy.

Pozdrowionka dla Wszystkich aktywnych, starszych i nowych użytkowników :)

czwartek, 30 czerwca 2011, 00:55
Wyświetl profil WWW
Prezes
Awatar użytkownika

witajcie

od długiego już czasu, brak mi czasu na "codzienne" prowadzenie forum.

Właśnie dlatego co jakiś czas pytam (proszę) użytkowników forum, żeby pomogli mi w jego prowadzeniu. Moje prośby pozostają jednak bez odpowiedzi. Czasami ktoś się zgadza ale po kilku tygodniach już się "zmywa" albo oczekuje w zamian jakiejś kasy lub wynagrodzenia w innej formie.

Chciałbym rozwijać to forum i dostosować je funkcjonalnością do obecnych standardów, ale sam tego nie zrobię. Dlatego proszę Was użytkowników o pomoc. Szukam głównego administratora oraz moderatorów, którzy dbaliby o porządek w każdym temacie na forum, usuwaliby spam, zaczynali nowe dyskusje, itp.

Jeszcze raz podkreślę, że forum Przyjaznych Inwestorów, ma być przyjazne nie tylko z nazwy. Chciałbym, żebyśmy pomagali sobie nawzajem i motywowali się w naszej drodze do finansowej niezależności. Marzę też o tym, żebyśmy wspierali finansowo jak i w inny sposób, wybrane przez nas wspólnie instytucje charytatywne.

Ja osobiście regularnie każdego miesiąca przekazuję stałą kwotę do stowarzyszenia WIOSNA -> http://www.wiosna.org.pl/main/pl/article/2088.htm
Zobaczcie jakie programy aktualnie prowadzi to stowarzyszenie -> http://www.wiosna.org.pl/main/pl/sec/204.htm

Szczególnie podoba mi się program AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI -> http://www.wiosna.org.pl/main/pl/sec/206/article/552.htm
w którym to pomagamy dzieciom w nauce i pomagamy im uwierzyć w to, że są wyjątkowi i potrzebni innym, mimo tego, że na co dzień żyją w bardzo trudnych warunkach.

Nie oczekuje od każdego z forumowiczów wpłat osobistych, a jedynie zaangażowania w rozwój i promocję forum. Jeśli forum będzie odwiedzało np. 5,000 unikalnych użytkowników dziennie, to po zainstalowaniu na nim reklam, będziemy generowali jakieś już w miarę dobre przepływy pieniężne, i te właśnie pieniądze przekażemy potrzebującym ludziom (fundacjom). Będziemy mogli pomóc im także poprzez zamieszczenie reklam tych fundacji na naszym forum.

Do tego aby wszystko działało jak należy potrzebna jest Wasza pomoc i nasze wspólne działanie. Jeśli więc chciałbyś zostać moderatorem forum lub potrafisz tworzyć strony www i znasz się na programowaniu, jesteś grafikiem lub w inny sposób możesz pomóc nam w prowadzeniu forum to czekam na kontakt od Ciebie, najlepiej napisz na ziuber@ziuber.pl

W tym temacie możecie napisać o tym jak chcielibyście rozwinąć czy zmodyfikować forum. Ja na początek chciałbym stworzyć dla forum konto na facebooku i powiązać je jakoś z forum - nie wiem za bardzo jak to zrobić , więc proszę o to Was (Ciebie).

Chciałbym też, żeby każdy z użytkowników (ale na prawdę każdy) na swojej stronie www, blogu czy innym forum, zamieścił na stałe link do naszego forum. a jaki będzie tytuł linka to najlepiej ustalić to z pomocą specjalisty od pozycjonowania. Chodzi o to, żeby wypozycjonować forum na najbardziej popularne hasła związane z tematyką forum, np. forum inwestycyjne, forum dla inwestorów, forum giełdowe, forum nieruchomości, forum eBiznes, itp.
Trzeba zbadać jakie frazy są najczęściej wpisywane do wyszukiwarki i te frazy umieścimy na naszych stronach www, wraz z linkiem do forumpi.pl

Jestem otwarty na wszystkie pomysły i propozycje, piszcie o nich właśnie tutaj.

Ja myślałem też o zmianie domeny na bardziej czytelną i łatwą do przekazania ustnego i łatwiejszą do zapamiętania jak np. forumInwestorow.pl czy PrzyjaznyInwestor.pl lub inną.

Chciałbym też stworzyć na bazie forum, portal społecznościowy jak www.GoldenLine.pl - to jest pomysł o którym myślę już od dawna, mam już nawet przygotowany gdzieś opis tego jak miałoby to działać.

pozdrowionka
Damian

czwartek, 18 sierpnia 2011, 00:03
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

Poszedł mail na nyskie, bo z ziuber@ziuber.pl dostałem zwrot :)

czwartek, 18 sierpnia 2011, 18:35
Wyświetl profil WWW
Kierownik
Awatar użytkownika

Bardzo brakuje dat zamieszczenia posta. Choćby spójrzcie na ten temat - poprzedni wpis był wczoraj? Dzisiaj? A może dwa lata temu?
Trochę to utrudnia rzeczowe dyskusje. Pojawi się jakiś gravedigger i odkopie temat sprzed pięciu lat, zadając pytanie odnośnie pierwszego posta - autor najprawdopodobniej już się nie udziela, temat leci do góry i aktywni użytkownicy widzą, że są tam nowe posty.
Ale które?
Dyskusja się właśnie zaczęła? Toczy się od miesiąca a ja nie zauważyłem? Czy może właśnie ktoś wykopał trupa?
To jedyne chyba forum, na które zaglądam, a na którym nie widać dat dodania posta. To przecież podstawa praktycznie!

poniedziałek, 14 września 2015, 09:15
Wyświetl profil WWW
Pracownik etatowy

Poza tym warto rozbudować panel użytkownika, więcej informacji pozwoli nawiązać lepszy kontakt z innymi członkami forum.

poniedziałek, 14 września 2015, 21:36
Kierownik
Awatar użytkownika

Odnoszę wrażenie, że administratora tego forum już nie ma (w sensie - w ogóle tu nie zagląda).

środa, 30 września 2015, 09:52
Wyświetl profil WWW
Kierownik

ERATIA pisze:
Bardzo brakuje dat zamieszczenia posta. Choćby spójrzcie na ten temat - poprzedni wpis był wczoraj? Dzisiaj? A może dwa lata temu?

Data jest po lewej stronie pod profilem.

środa, 30 września 2015, 13:31
Kierownik
Awatar użytkownika

Teraz widzę, dzięki. Albo jest tak niewyraźna, że bez wskazania nie zauważyłem, albo jej nie było ;P

czwartek, 1 października 2015, 10:08
Wyświetl profil WWW
Pracownik etatowy

Warto dać możliwość umieszczenia baneru w stopce

środa, 18 listopada 2015, 23:47
Wyświetl profil WWW
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3