Warto wiedzieć więcej - Prawo cywilne i prawo karne w praktyce

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Rangi dla użytkowników 
Autor Wiadomość
Manager
Awatar użytkownika

kiedys widzialem ciekawa opcje na forum samsunga niestety niemoge znalesc :evil: byla to ikonka piwo :P i jesli dany uzytkownik komus pomogl, rozwiazal problem ktos stawial mu piwo i glownie to swiadczylo o randze i profesjonalizmie uzytkownika. Bardzo ciekawa opcja moim zdaniem chocby ktos chcial nabic posty to i tak poszczycic sie kilkoma piwkami moga tylko nieliczni ktorzy rzeczywiscie komus pomagaja :wink:

wtorek, 4 grudnia 2007, 21:25
Kierownik
Awatar użytkownika

Jest to beermod do forum phpBB, coś takiego działa na forum mojego znajomego: http://sx1.pl
Mogę go wypytać gdzie go znalazł.

wtorek, 4 grudnia 2007, 21:35
Wyświetl profil WWW
Prezes
Awatar użytkownika

juventinio2603 pisze:
kiedys widzialem ciekawa opcje na forum samsunga niestety niemoge znalesc :evil: byla to ikonka piwo :P i jesli dany uzytkownik komus pomogl, rozwiazal problem ktos stawial mu piwo i glownie to swiadczylo o randze i profesjonalizmie uzytkownika. Bardzo ciekawa opcja moim zdaniem chocby ktos chcial nabic posty to i tak poszczycic sie kilkoma piwkami moga tylko nieliczni ktorzy rzeczywiscie komus pomagaja :wink:

no super Juventino , ja tez już kiedyś gdzieś to widziałem na jakimś forum informatycznym, a u nas mógłby to być ikonki tego hipka który jest w logo (grafik by mi je zrobił).

wtorek, 4 grudnia 2007, 21:52
Wyświetl profil WWW
Kierownik
Awatar użytkownika

Moim zdaniem aktualne nazwy rang są bez sensu.

Widzę że ktoś ma pod nickiem "Manager" a dwa posty dalej pisze, że jest bezrobotny.

Dla userów spoza grona geeków może to być zdecydowanie mylące i niezrozumiałe.

piątek, 11 stycznia 2008, 12:45
Administrator
Awatar użytkownika

O kim mówisz? Osoba bezrobotna może mieć firmę lub być niezależna finansowo.

Popatrz na Ziuberka. Nie pracuje i ma miesięczny przychód większy od niejednego z nas - etatowców. To chodzący przykład Bogatego Ojca w polskich realiach.

"Skoncentruj się na tworzeniu źródła dochodu pasywnego. Dochodu, który będzie generował pieniądze nawet wtedy, gdy przestaniesz pracować. To jest właśnie prawdziwy klucz do tworzenia wolności finansowej." (Steve Grounds)

piątek, 11 stycznia 2008, 14:54
Manager

mattai pisze:
Popatrz na Ziuberka. Nie pracuje i ma miesięczny przychód większy od niejednego z nas - etatowców. To chodzący przykład Bogatego Ojca w polskich realiach.

DG ma ;) Więc jednak trudno go postrzegać jako bezrobotnego.

Wiem o co chodziło gdrummerowi, na pierwszy rzut oka te określenia mogą być trochę mylące (sugerują zajmowane stanowisko), ale to kwestia przyzwyczajenia się. Imho.

piątek, 11 stycznia 2008, 15:18
Prezes
Awatar użytkownika

Mikołaj pisze:
mattai pisze:

DG ma ;) Więc jednak trudno go postrzegać jako bezrobotnego.

taki off topic o mojej pracy i DG:

Założyłem DG 3 miesiące temu, bo mi panie z US "kazały" (zasugerowały), oraz dlatego żeby opłacać sobie ubezpieczenie społeczne, bo po zwolnieniu się z pracy nie miałem zapewnionej żadnej opieki zdrowotnej (na wypadek poważnej choroby, wypadku czy zwyczajnego złamania nogi).

Moją DG prowadzi księgowy, który trzyma wszystkie moje dokumenty i na bieżąco wszytko rozlicza i za mnie robi. Moje zadanie to sprawdzanie czy Najemcy wpłacają pieniądze.. a jeśli się wyprowadzają to biuro nieruchomości znajduje mi nowego Najemce i podpisuje z nim wszelkie dokumenty (dałem im upoważnienie).

Podsumowując: prowadzę Działalność Gospodarczą ale w ogóle tego nie odczuwam, nie wstaję rano, nie odbieram telefonów, z nikim za długo nie dyskutuję.. jedyne to czym się zajmuje ostatnio to jakieś moje projekty internetowe (podkreślam że nieprofesjonalne) oraz zabawa z monetami kolekcjonerskimi, giełda i innym pierdółkami, które przynoszą mi wiele satysfakcji (jeśli wszytko idzie po mojej myśli). Nie chce mieć wielkiej firmy, sztabu ludzi, wielkich pieniędzy i drogich domów (no chyba że za darmo). Na dzisiaj do szczęścia potrzebuję uśmiechniętych ludzi, ciepłego powietrza i słońca na niebie :)

Pozdrowionka

piątek, 11 stycznia 2008, 17:08
Wyświetl profil WWW
Manager

Fajna sprawa :) Chociaż jak czytałem Twój temat o zakładaniu działalności, to nie sądziłem że masz aż takie luzy :D

Aha, do ubezpieczenia społecznego dodałbym jeszcze jeden ogromny plus posiadania DG - emeryturę :D

piątek, 11 stycznia 2008, 17:19
Prezes
Awatar użytkownika

Mikołaj pisze:
Fajna sprawa :) Chociaż jak czytałem Twój temat o zakładaniu działalności, to nie sądziłem że masz aż takie luzy :D

Aha, do ubezpieczenia społecznego dodałbym jeszcze jeden ogromny plus posiadania DG - emeryturę :D

jak zakładałem to się trochę stresowałem, podobnie w latach 2003-2006 jak to rozwijałem ten mój mini biznes. W tym czasie na prawdę pracowałem (sam dla siebie ale pracowałem), szukałem, załatwiałem, się starałem.. ale teraz z ręką na sercu mogę powiedzieć że się nie przemęczam i nie stresuje, jednak taka moja postawa nie sprawia że mój biznes się rozwija, jeśli będę chciał więcej znowu będę musiał się troszkę nagimnastykować i pojawi się przy tam zapewne kilka siwych włosków na głowie :)

Ok, koniec tych pogaduszek nie na temat :)

- - - - - - - - -

a w sprawie rang to zapewne każdy z nas ma inna wizję i pomysł.. jeśli będziemy jednomyślni to możemy wprowadzić nowe rangi. Mnie podobają się te obecne..

piątek, 11 stycznia 2008, 18:30
Wyświetl profil WWW
Manager

ja prawdę mówiąc to nie zwracam uwagi jakie "odznaczenie" jest komuś przypisane. Czasami tylko patrzę kto ile napisał postów ale to też rzadko. Staram się dzielić użytkowników po tym jak się wypowiadają bo przecież odpowiedź zawarta w kilku zdaniach różni się od tej : " No niby masz rację" .
Kiedyś na jedny forum sportowym po prawej stronie przy kazdym poście użytkownika był przycisk: daj SOG'a i jesli wypowiedź była wartościowa dla kogoś to wtedy dawało mu się soga. Najlepsi mieli po kilka tyś sogów i dzięki temu odrazu odróżniano kogoś od spamera a specjalisty w danym dziale.

piątek, 11 stycznia 2008, 18:45
Wyświetl profil WWW
Manager

andrre pisze:
Kiedyś na jedny forum sportowym po prawej stronie przy kazdym poście użytkownika był przycisk: daj SOG'a i jesli wypowiedź była wartościowa dla kogoś to wtedy dawało mu się soga. Najlepsi mieli po kilka tyś sogów i dzięki temu odrazu odróżniano kogoś od spamera a specjalisty w danym dziale.

I to jest niegłupie... Podoba mi się ten pomysł. Ułatwiłby rozróżnienie jednostek, które mogą pomóc od "nabijaczy" postów ;) A dotychczasowe rangi mogłyby pozostać, mnie też się podobają.

piątek, 11 stycznia 2008, 20:10
Prezes
Awatar użytkownika

Mikołaj pisze:
andrre pisze:

I to jest niegłupie... Podoba mi się ten pomysł. Ułatwiłby rozróżnienie jednostek, które mogą pomóc od "nabijaczy" postów ;) A dotychczasowe rangi mogłyby pozostać, mnie też się podobają.

No to to super gicio pomysł moim zdaniem.

Chłopaki a ktoś z Was wie jak to wprowadzić u nas?? bo ja wiecie.. jestem nie bardzo rozgarnięty w tego typu akcjach :)

Może Mattai będzie coś wiedział..

niedziela, 13 stycznia 2008, 21:10
Wyświetl profil WWW
Manager

Poszukaj tu: http://www.phpbb.com/mods/db/index.php? ... ode=search

Znajdziesz tam różne modyfikacje do forum, na pewno taka do promowania userów też będzie :)

niedziela, 13 stycznia 2008, 21:52
Administrator
Awatar użytkownika

Można to wprowadzić w phpbb2, lecz nie wiem czy w wersji phpbb3 będzie można. Czy jest taka wtyczka czy nie. Musicie wiedzieć, że jest planowany upgrade naszego forumpi do wersji phpbb3.

"Skoncentruj się na tworzeniu źródła dochodu pasywnego. Dochodu, który będzie generował pieniądze nawet wtedy, gdy przestaniesz pracować. To jest właśnie prawdziwy klucz do tworzenia wolności finansowej." (Steve Grounds)

poniedziałek, 14 stycznia 2008, 12:27
Manager
Awatar użytkownika

no i jak Panowie bedziecie cos dzialac w sprawie rangi forumowicza :?: bo jak narazie na slowach sie skonczylo :roll:

środa, 2 kwietnia 2008, 07:42
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna