Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/kylu79/ftp/forum.przyjaznyinwestor.pl/includes/utf/utf_tools.php on line 1781
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1038: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1038: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)

Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfc() should not be called statically in /home/kylu79/ftp/forum.przyjaznyinwestor.pl/includes/utf/utf_tools.php on line 1781

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4668: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4670: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4671: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4672: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/utf/utf_tools.php:1781)
 Rangi dla użytkowników • Forum i Blogi Inwestorów • Inwestowanie, nieruchomości, fundusze, giełda, eBiznes

Warto wiedzieć więcej - Prawo cywilne i prawo karne w praktyce

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Rangi dla użytkowników 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Post Rangi dla użytkowników opublikuj na facebooku
Witam

Chcielibyśmy wprowadzić rangi dla użytkowników tego forum.
Ranga to po prostu tekst pojawiający się przy waszym nicku na forum, ranga uzależniona jest od ilości napisanych przez Was postów.

..i tu prośba do Was,

Podajcie jak wpadnie Wam cos na myśl jakie rangi byłyby najlepsze dla naszego forum.

Dla przykładu podam rangi z forum parkiet.com, są tam stopnie wojskowe
- szeregowy
- st. szeregowy
- kapral
- plutonowy
- sierżant
- chorąży
- itd. az do generała

Ja wpadłem na takie rangi na naszego forum:
(liczby przy randze oznaczają ilość postów jaka trzeba napisać aby wejść o stopień wyżej)

1-5 >> Pracownik etatowy
6-14 >> Specjalista
15-29 >> Kierownik
30-49 >> Manager
50-99 >> Prezes
100-249 >> Doradca finansowy
250-499 >> Właściciel biznesu (lub Biznesman)
500-999 >> Początkujący inwestor
1000-1499 >> Inwestor
1500-1999 >> Zaawansowany Inwestor
2000 i więcej >> Mentor

Co o tym myślicie?

Bardzo cenna będzie dla mnie każda uwaga (nawet najmniejsza). Siedziałem wczoraj około 4 godzin na słoneczku i myślałem o tych rangach, ale to co sam wymyślę może być dobre, do dobrego rezultatu potrzebny jest zespół, dlatego bardzo proszę Was o opinie i propozycje innych rang.

Pozdrawiam

niedziela, 3 czerwca 2007, 13:28
Wyświetl profil WWW
Kierownik

myślę ze to świetny pomysł i jak najbardziej go popieram a rangi które podałeś są trafne, bo ten kto trafia na to forum i przeczytał chociaż jedna książkę Roberta Kiyosaki będzie wiedział skąd sie wzięły a tym którzy nie wiedzą polecam przeczytać Bogatego Ojca ....

pozdrawiam

niedziela, 3 czerwca 2007, 14:45
Wyświetl profil WWW
Prezes
Awatar użytkownika

Cieszę się, że spodobał Ci się mój pomysł..
Czekam jeszcze na opinie innych użytkowników.

a tymczasem, zmieniłem troszkę listę rang.

Zobaczcie:
liczba oznacza minimum postów jakie trzeba mieć do odpowiedniej rangi.

1 >> Bezrobotny
3 >> Pracownik etatowy
6 >> Specjalista
15 >> Kierownik
100 >> Manager
500 >> Vice Prezes
1.500 >> Prezes
3.000 >> Właściciel firmy
5.000 >> Właściciel korporacji
7.000 >> Inwestor
10.000 >> Zaawansowany Inwestor
15.000 >> Anioł Biznesu
20.000 >> Mentor

niedziela, 3 czerwca 2007, 19:03
Wyświetl profil WWW
Specjalista

Post Jeśli komuś to podbuje poczuci ważności :) opublikuj na facebooku
Nie wiem, czy to dobre. Może jedynie zachęcić innych do pisania, ale co bedą pisali ? - W swoim biznesie miałam już wysoką rangę i co? Ustawy podatkowe (umowa o pojedyńczym opodatkowaniu) się zmieniły, firmy zagraniczne z którymi współpracowaliśmy, nie były zainteresowane (i słusznie) oficjalnym wejściem na polski rynek. I po rangach :) Na "nielegalną" współpracę mało kto się pisał, bo to głównie głowy rodzin, a już wcześniej mieli nas na widelcu, tyle, że nic zrobić nie mogli, bo znaliśmy te zapiski w prawie, które chcieli ominąć. Ot nasza Polska mentalność. Nie dać ludziom i nie korzystać.
Z rang jedynie pieniążki zostały pojawiające się na koncie. O!!! i tu jest ranga :)
Książki! Naczytało się ich sporo. Mam w domu książkę, z której przychodziły do mnie cytaty na e-malie. Nie podam wam autora, bo wy pewnie też dostajecie, a nie mam zamiaru nikogo kompromitować. Dość, że powiem: otrzymywałam "lekcje" żywcem wyjęte z tej książki. Ja też tak potrafię, ale...
Mogłabym posklecać te ksiązki i powstałby niezły e-boek od samoświadomści porzez pozywtywne myślenie, motywacje, inspiracje, wywieranie wpływu, metodyczne działanie po sukces w biznesie. Dołożyłabym wiedzę Bodo Szchafera i już wiemy jak w siedem lat być nie tylko milionerem ale i rentierem. Ale, jak to zrobię w 7 lat, wtedy będę mentorem. I jak zasłużony będzie mój tytuł. Jak na razie to, co i ile bym, tu nie napisała, mentorem nie zostanę :)

Czego szukamy na forach? - konkretnych inforamcji o biznesie w necie. o wykorzystywaniu stron, malingów, newstelerów i innych podobnych. Ale jeśli tytuły są potrzebne, to mogę dać każdemu. jeżeli pienidze za nimi nie pójdą :)))

Pozdrawiam o miłego dzionka życzę.

poniedziałek, 4 czerwca 2007, 04:03
Prezes
Awatar użytkownika

Dzieki za szczerą opinie cangu

Rangi, które pojawiają się przy naszych nickach, będą tylko malutkim dodatkiem do treści jakie tu zamieszczamy. Dodatkiem dzieki któremu będzie można chociaż na pierwszy rzut oka zobaczyć z osobą o jakim doświadczeniem na tym forum rozmawiamy.

Podkreślam na pierwszy rzut oka bo ilość napisanych postów nie mówi nam nic o wiedzy ich autora.

Moim zdaniem jednak rangi to dobra zabawa o którą też w jakimś stopniu nam tu chodzi :lol: :lol: :lol:

Pozdrowionka

poniedziałek, 4 czerwca 2007, 11:30
Wyświetl profil WWW
Specjalista

Post Jak tak, to ja nadaję sobie tytuł pracownika etatowego opublikuj na facebooku
A jeśli ktoś ktoś jest przeciw to automatycznie awansuję na Anioła Biznesu - Za moja anielską cierpliwość. :lol:

Gdyby ktoś miał problemy z logowaniem. [b]Cierpliwość polecam.[/b]
Z rana 5 razy się logowałam i nic. Teraz wchodzę i automatycznie jestem zalogowana. Tak powinno być.
Miłego wieczorku wszystkim.

poniedziałek, 4 czerwca 2007, 20:34
Kierownik

Ja uwazam że te rangi to suuper pomyłś naprawde mi się spodobał :D:D

czwartek, 12 lipca 2007, 20:35
Kierownik
Awatar użytkownika

mnie tez sie podobają.Wyrażają charakter forum

Kazn.7.12

wtorek, 21 sierpnia 2007, 12:20
Administrator
Awatar użytkownika

Aby uzyskać status mentora, to trzeba napisać (lub nabić) 20 tysięcy postów.

Zakładając, że piszesz 5 postów dziennie, a rok ma 365 dni (bez lat przestępnych), to aby napisać 20 tys. postów musisz pisać codziennie przez... prawie 11 lat.

Przy pisaniu 10 postów dziennie to około 5 i pół roku. A dziesięć postów dziennie to i tak sporo.

I co wy na to? :P

Ja kładę nacisk na jakość wypowiedzi, a nie na ich ilość.

PS. Najbardziej mi się podobają rangi: Inwestor i Anioł Biznesu.

"Skoncentruj się na tworzeniu źródła dochodu pasywnego. Dochodu, który będzie generował pieniądze nawet wtedy, gdy przestaniesz pracować. To jest właśnie prawdziwy klucz do tworzenia wolności finansowej." (Steve Grounds)

wtorek, 21 sierpnia 2007, 12:41
Prezes
Awatar użytkownika

To ja mam do Was prośbę.
Jak się będzie komuś nudziło to niech przygotuje i poda w tym wątku, takie rangi ułożone przez siebie.
Wiecie ja to jakoś tak ułożyłem ale zajęło mi to duuużo czau i dalej nie jestem pewny czy dobrze to zrobiłem, chciałem też ułożyć rangi troszkę inaczej, zobaczcie:

1. szkoła podstawowa
2. gimnazjum
3. liceum
4. licencjat
5. inżynier
6. magister
7. MBA
i potem kolejne szczeble kariery zawodowej (tak jak w dużej korporacji), tylko właśnie nie wiem jak to jest po kolei

a potem jak już ktoś dojdzie do rangi Prezes, to dalej są już:
-Właściciel firmy
-Właściciel korporacji
-Inwestor
-Zaawansowany Inwestor (nie wiem, czy ta ranga jest potrzebna?)
-Anioł Biznesu
-Mentor

i w tych wymienionych powyżej też można wstawić coś pomiędzy ale sam nie jestem pewny co... jak możecie to prosze ułużcie swoja listę rang i ją napiszcie w tym wątku.

wtorek, 21 sierpnia 2007, 20:59
Wyświetl profil WWW
Kierownik
Awatar użytkownika

troche mylace rangi okreslajace funkcje/zawod
jak ktos nie przeczyta tematu moze sie blednie sugerowac
szczegolnie jak bywa na xing, linkedin, profeo, goldenline

moze jakies neutralne
zielony :wink: braz zrebro zloto platyna
ablo graficznie gwiazdkami

biedni: muszą

wtorek, 4 grudnia 2007, 14:02
Manager
Awatar użytkownika

moja propozycja:
1 >> Bezrobotny
10>> Pracownik etatowy
30 >> Kierownik
70 >> Manager
100 >> Vice Prezes
150 >> Prezes
300 >> Właściciel firmy
500 >> Właściciel korporacji
700 >> Inwestor
1000 >> Anioł Biznesu
2000 >> Mentor

wieksza ilosc wymaganych postow jest niepotrzebna doskonale widac to na forum parkietu gdzie niektorzy ludzie za wszelka cene chca nabic posty dla rangi co mnie bardzo smieszy :lol: elementy graficzne typu gwiazdki lub kolka.

wtorek, 4 grudnia 2007, 17:40
Prezes
Awatar użytkownika

wiecie co chłopaki nie wiem jak dodawać gwiazdki czy kółeczka przy rangach :( chetnie dałbym tam jakiieś małe $$$ :)

a co do rang to rzeczywiście chyba trzeba zmniejszyć ilość napisanych postów aby dostać odpowiednią rangę, jednak myślę że nie aż tak drastycznie jak napisałeś Juventino :) bo ja niedługo zostanę tutaj Mentorem - a to będzie nieodpowiednia ranga dla mnie (prezesem mógłbym już być, ale z Mentorem to przesada..)

Jakoś to zmienimy

Dzięki

wtorek, 4 grudnia 2007, 17:46
Wyświetl profil WWW
Kierownik
Awatar użytkownika

te $ zamiast nazw kategorii moga byc :D

na stronach ze skinami, modami do forum takie rzeczy sa
w IPB to jest do wlaczenia w ACP
w php nie wiem
moze cos z tego?

http://www.phpbbhacks.com/category/36/

biedni: muszą

wtorek, 4 grudnia 2007, 18:12
Prezes
Awatar użytkownika

majkel pisze:
te $ zamiast nazw kategorii moga byc :D

na stronach ze skinami, modami do forum takie rzeczy sa
w IPB to jest do wlaczenia w ACP
w php nie wiem
moze cos z tego?

http://www.phpbbhacks.com/category/36/

Wiesz ja to wogóle chciałem zmienic (ulepszyć pod względem graficznym to mnasze forum), ale jak pewnie nie wiesz bo jestes tu od niedawna już wszystko było zrobione, ale przez te zmiane całe forum przestało działać, posypało się i wogóle nie było czynne przez tydzien (na początku września). Od tego czasu boję się komukolwiek dawać dostęp do grzebania w forum.

Jak masz jakiegoś specjalistę od grafiki i bajerów na forum to daj znać.. Najlepiej żeby to była firma z doświadczeniem :)

wtorek, 4 grudnia 2007, 19:38
Wyświetl profil WWW
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna