Warto wiedzieć więcej - Prawo cywilne i prawo karne w praktyce

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
sms "POMAGAM" na numer 7126 (1,22 zł.) 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Post sms "POMAGAM" na numer 7126 (1,22 zł.) opublikuj na facebooku
Obrazek
wyślij sms o treści "POMAGAM" na numer 7126 (tylko 1,22 zł.)

Więcej o Mateuszu Zawadzkim przeczytacie TUTAJ - http://forumpi.pl/7126/

A już pojutrze, w poniedziałek (22,12,2008) o godz. 19:50 zobaczycie Mateuszka NA ŻYWO prosto z Nysy w programie stacji TVN UWAGA.

Bardzo proszę Was o wszelką, choćby symboliczną pomoc. Ja umieszczę banery fundacji na moich stronach internetowych, blogu. Zamieszczę film z reportażem w Internecie. Jako użytkownik wielu for, wstawię podpis z linkiem w stopce, wyślę e-maile do znajomych a także wiadomości do osób z moich komercyjnych list mailingowych. Zróbcie to samo, na ile możecie i potraficie, każda pomoc się liczy, każdy SMS, e-mail czy opis wstawiony na GG pomoże potrzebującym dzieciakom. Pomagając innym stajemy się ludźmi. Pomagajmy dla własnej satysfakcji i bez żadnego powodu. Wspólnie osiągniemy więcej - Pomagajmy potrzebującym.

Jak można pomóc?

a) wyślij SMS o treści "POMAGAM" na numer 7126 (koszt 1,22 zł.)

b) prześlij na konto fundacji TVN Nie jesteś sam, dowolna kwotę.
    Numer konta: 25 1140 1010 0000 2581 1800 1001
    NIP Fundacji: 521 31 57 461
    KRS: 0000014124
    Internet: http://fundacjatvn.onet.pl/fundacjapomoc.html

c) wstaw na swojej stronie internetowej, blogu, forum,
    aukcji allegro, link do strony: http://fundacjatvn.onet.pl
    Fundacja TVN - Nie jesteś sam.

d) wstaw na swojej stronie internetowej, blogu, forum,
    aukcji allegro, baner z odnośnikiem do strony: http://fundacjatvn.onet.pl
    (banery pobierzesz na: http://forumPi.pl/7126/img/ )

e) wyślij e-maila do wszystkich znajomych, prosząc o
    wsparcie akcji.

f) jeśli udzielasz się na forach internetowych, dodaj
    do swojej stopki tekst wspomagający fundację
    np. POMAGAM na 7126

g) pisząc na forach nie wymagających logowania się,
    w rubryce podpis czy autor wpisz POMAGAM 7126

h) ustaw na GG i SKYPE, opis reklamujący stronę
    fundacji, bądź zachętę do wysłania SMSa na 7126.

i) skopiuj tego posta i wklej na innym forum

Jeśli pomogłeś już Mateuszowi i dzieciakom w jakikolwiek sposób, napisz o tym na forum Przyjaznych Inwestorów, pod adresem: http://forumPi.pl/7126/pomagam/

Każdy kto pomaga fundacji, będzie mógł za darmo zareklamować się na stronach wspierających akcję: AleOferta.pl, blogPi.pl, forumPi.pl (pisz: admin(at)forumPi.pl)

Także w tym poście będę zamieszczał Wasze imiona, nicki i adresy stron na których wspomagacie akcję (wystarczy umieścić link lub banerek). Chciałbym aby ten wątek rozrósł się do ogromnych rozmiarów dzięki Waszym wpisom czyli Waszej pomocy.

Dobro Powraca!
Damian Żukiewicz (ziuberek)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Obrazek

Jeśli Twoje dziecko potrzebuje pomocy, skontaktuj się z fundacją TVN:

e-mail: fundacja@tvn.pl
www: http://fundacjatvn.onet.pl

telefon:
dokumentalistki (022) 856 66 74, 856 64 83
w sprawie umów (022) 856 63 53
księgowość (022) 856 63 85, 856 66 75

sobota, 20 grudnia 2008, 06:38
Wyświetl profil WWW
Kierownik

Smsy poszły :)

poniedziałek, 22 grudnia 2008, 00:25
Manager
Awatar użytkownika

bardzo pozytywna akcja, jednakże...
przykre jest to, że łatwiej nam spieszyć z pomocą tym, z którymi coś nas łączy (chociażby miejsce zamieszkania). zawsze stosujemy rozgraniczenie na "my" i "oni".
nie odbieraj tego Ziuberek personalnie, bo to ogólna tendencja ludzi (też się na tym łapię) - po prostu warto mieć tego świadomość.

sorry, że rozcieńczam temat, ot taka myśl mnie naszła.

www.opuszczone.com

poniedziałek, 22 grudnia 2008, 18:12
Manager
Awatar użytkownika

Za każdym razem gdy są te akcje ja wysyłam SMS-y. Dawno temu już zdecydowałam, że całego świata nie zbawię, ale wybierając przynajmniej jedno źródło udzielania pomocy pomogę wielu osobom. Mam na dzień dzisiejszy dwie komórki i z obu posyłam. Reklam takich jak Ty nie zrobię, jest tego dość w TV. Ludziom chyba wystarczy tego obarczania ich cudzymi problemami, gdy własnych mają bez miar. Zaś takie reklamowanie tego, o czym już jest głośno nie jest najlepiej odbierane. Ludzie na ogół piszą - "Chce się na cudzym nieszczęściu wykreować" - najczęściej "Ciebie" publicznie chwalą, a skrycie - j.w.
("Ciebie" w cudzysłowie, bo to tylko przykład tego, z czym się zetknęłam a nie dotyczy, dokładnie Ciebie Ziuberku)
Bardzo nie chciałabym dostać takiej łatki, nawet jeśli rzeczywiście miałabym się na tym w jakikolwiek sposób wykreować.

Ciebie Ziuberku rozumiem, jak sam przyznałeś
Cytuj:
To co skłoniło mnie do napisania tego postu, to po prostu bliska odległość jaka dzieli mnie od 7 letniego Mateuszka
- To rzeczywiście powoduje, że sprawa staje się nam bliższa, ale dla mnie akurat "bliskie" są nieszczęścia wszystkich dzieci. I tych dalekich i tych bliskich.
Śledzę przebiegi tych akcji - spokojnie, kwota, jaka się zbierze na pewno daleko przekroczy potrzebną.

Aby nie być źle zrozumianą - Moim zdaniem, dobrze, że napisałeś, że Mateuszek jest z Twojego miasta i dobrze, że reklamujesz tę akcję.
Głusi szybciej usłyszą w TV, ślepi szybciej zobaczą. Tak myślę.

Teraz moja marka

poniedziałek, 22 grudnia 2008, 19:44
Wyświetl profil WWW
Kierownik

Damian,

wspieram pomysł całym sobą. zalinkowałem też na forum.
http://forum.sekrety-sukcesu.com/viewto ... ?f=10&t=60

właśnie w większej liczbie możemy pomóc nawet małymi darami - siła jest w nas. Daj znać jak to się zakończy jakbyś wiedział.

przelew poszedł...
pozdrawiam
Sebastian

VideoDream.pl - sfilmujemy Twoje marzenia

poniedziałek, 22 grudnia 2008, 20:17
Wyświetl profil WWW
Manager
Awatar użytkownika

Już uzbierali ponad milin osiemset sześćdziesiąt.

A ja znalazłam sposób powielenia twojej reklamy w gronie młodych ludzi, na którą (stronę) nie mogę wejść jak na razie - Przeciążenie :)

Teraz moja marka

poniedziałek, 22 grudnia 2008, 20:30
Wyświetl profil WWW
Prezes
Awatar użytkownika

Sebastian K. pisze:
Damian,
wspieram pomysł całym sobą. zalinkowałem też na forum.
http://forum.sekrety-sukcesu.com/viewto ... ?f=10&t=60

Dzięki Seba :)

canguxsd pisze:
A ja znalazłam sposób powielenia twojej reklamy w gronie młodych ludzi, na którą (stronę) nie mogę wejść jak na razie - Przeciążenie :)

Wielki Dzięki Cangu :)

fu pisze:
przykre jest to, że łatwiej nam spieszyć z pomocą tym, z którymi coś nas łączy (chociażby miejsce zamieszkania). zawsze stosujemy rozgraniczenie na "my" i "oni".

Dawno nie rzucały mi się w oczy reklamy fundacji "nie jesteś sam" ale prawie zawsze jak je widzę to wysyłam przynajmniej 1 smska. Najbardziej utkwiła mi w pamięci ta "reklama" fundacji z niewidomym chłopcem, który grał na pianinie czy fortepianie. Zawsze jak ją widziałem to smsy się same wysyłały..
1 zł. to nic w porównaniu do tego co wydajemy na co dzień (głupia mała butelka coca-coli to 2,50 zł., innych przykładów nie będę wymieniał).

No tak to już jakoś jest.., ale myślę że dobrze że przynajmniej jest tak jak jest. Na pewno dzisiaj wielu Nysan wysyłało POMAGAM na 7126, ale i reszta Polski wysyłała bo uzbierano coś chyba około 2 mln zł. (podczas całej akcji). Nawet moi koledzy którzy dzisiaj byli u mnie powysyłali po kilka smsów, a ja wysłałem dzisiaj około 4,000 emaili do ludzi z moich list mailingowych. Jeśli przynajmniej 1 osoba wzięła udział w akcji, to cieszę się że mogłem się do tego przyczynić chociaż w minimalnym stopniu..

W takich akcjach siła jest właśnie w ilości osób biorących w niej udział, gdyby tak każdy Polak (razem z niemowlakami) wysłał tylko 1 smsa to w ciągu kilku minut na pomoc osobom potrzebującym zebrano by 38 mln zł.!

Wiecie jak leciała UWAGA o 19:50 z nyskiego Muzeum (ja mieszkam właśnie przy tym muzeum, a 200m dalej jest Rynek), to w połowie programu wyłączono prąd w całej tej okolicy, chyba po to aby uzyskać ten efekt który później zobaczyłem. A widok był zajebisty.
Realizatorzy z TVN weszli na wierzę i zrobili z wysokości kilkudziesięciu metrów ujęcie wprost pod katedrę pod która stała grupa dzieci z lampionikami. Wszędzie było ciemno tylko te lampiony się świeciły a były one ułożone w liczbę 7126. Na prawdę super to wyglądało.

Przez ten prąd że wyłączyli to nie nagrałem całego programu, ale pierwsza część już jest TUTAJ, później będzie powtórka to nagram dalej i umieszczę w tym samym miejscu...

No i przy okazji Wielki Dzięki dla Wszystkich którzy wysyłali smsy lub pomogli w inny sposób. Ta kasa, która została uzbierana zostanie przekazana wielu wielu osobom nie tylko Mateuszowi.

wtorek, 23 grudnia 2008, 04:04
Wyświetl profil WWW
Administrator
Awatar użytkownika

Post Re: sms "POMAGAM" na numer 7126 (1,22 zł.) opublikuj na facebooku
Z przyjemnością informuję, że dnia 2009-02-02, zwycięzca konkursu "Przyjazny Inwestor 2008" użytkownik Archie przekazał równowartość zdobytej nagrody (120 zł.) na cele charytatywne. Jako organizator konkursu, postanowiłem przekazać te środki na cele fundacji TVN "Nie jesteś sam" (poniżej potwierdzenie przelewu).

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Archie powinien wygrać nasz konkurs. To prawdziwy Przyjazny Inwestor !!!

Dobro Powraca, i na pewno powróci do Archiego.

Obrazek

Dziękuję w imieniu podopiecznych fundacji.
Damian Żukiewicz

poniedziałek, 2 lutego 2009, 22:27
Wyświetl profil WWW
Bezrobotny
Awatar użytkownika

SMS-y wysłane. Linki zamieszczę na swojej stronce. Fajnie że Ktoś prowadzi blogi tego typu i cieszę się że mogę pomóc. Pozdrawiam Wszystkich Inwestorów, DUUUŻYYY SZACUNEK DLA WAS!!!!

czwartek, 1 października 2009, 08:24
Wyświetl profil WWW
Prezes
Awatar użytkownika

Rebel213 pisze:
SMS-y wysłane. Linki zamieszczę na swojej stronce. Fajnie że Ktoś prowadzi blogi tego typu i cieszę się że mogę pomóc. Pozdrawiam Wszystkich Inwestorów, DUUUŻYYY SZACUNEK DLA WAS!!!!

Szacunek dla Ciebie Rebel, że się do nas dołączyłeś bo dzięki Tobie i każdej osobie która pomaga, osoby potrzebujące a w tym wypadku chore dzieci będą mogły wrócić do zdrowia :)

Powodów dla których WARTO POMAGAĆ jest tysiące, a jeśli ktoś nie potrafi znaleźć ani jednego to niech pomoże dla własnej satysfakcji - pomaganie innym poprawia humor i samopoczucie osobie pomagającej :)

Rebel, a Ty jak nie zapomnisz to proszę Cię napisz coś w tym temacie pod koniec tego roku, przypomnij nam wszystkim o potrzebujących. Zrobimy znowu akcję tutaj na forum i może wspólnie wyślemy jakieś pieniążki potrzebującej osobie.

Pozdrowionka i Dzięki wszystkim za pomoc ! - DOBRO POWRACA, ZAWSZE

piątek, 2 października 2009, 00:46
Wyświetl profil WWW
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 10 ]